Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola One Vision - софтуерни проблеми и въпроси
#1

                                                                                  [Изображение: a313fece6527ba4e381f114c71a85aee-full.png]  
   

                                            Коментирайте тук софтуерните проблеми и въпроси на Motorola One Vision 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте Smile
Имаме проблем при Motorola One Vision .
Когато отворя клавиатурата и започна да въвеждам букви в повечето случай ,ми променя буквата която пиша ,като ми изписва същата ,но с ударение отгоре.Или когато например напиша "S" ми излиза "ß" , когато натисна "T" ми излиза "5" , ако въведа "Q" ми излиза "1" .Явно целия първи ред с букви отговаря на номерата и вместо да ми въвежда буквите ,които натискам ..то въвежда цифри или променя буквите ,като слага символи вместо "N" на латиница ми въвежда "Ň" и т.н.т . Клавиатурата е настроена на Английски , български и италиански .Незнам от къде и как си ги измисля тези символи.Понякога го има проблема..друг път изчезва .Незнам на какво може да се дължи.Help

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай
#3

Опитай с друга клавиатура за същия проблем.

 
Цитирай
#4

Някой ползва ли 2 сим карти?
Имам проблем със втората карта. Реално е там и има обхват, но като се опитам да звъня по нея и нищо, пълна тишина в слушалката. Като го рестартирам се оправя. Вече 2 пъти за 2 дена ми се налага да го рестартирам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)