Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6T - Актуализация / ъпдейт
#26

Съжалявам за двете последователни мнения но търсих един час бутона "едит" без успех... След 3 дни употреба мога да кажа че 10.3.0 е супер. Като се изключи неадекватния ноч хайд всичко останало е много добре. Телефона върви гладко, никакви проблеми до момента. Батерията на стенд бай е долу горе както беше, но при активна употреба направо ме изуми. 6 часа и 20 минути дисплей до момента 2 от които нетфликс в офлайн режим и 3 часа навигация и още е на 30%.
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой дали има проблем с Shelf-а на OnePLus launcher-a? Появи се при мен, невъзможност за скрол и тап на иконите. Тоя яд дойде след ъпдейта до 10.0.1, след ъпдейта до 10.3 проблема си остава. Ъпдейтнах през Oxygen Updater, щото така и не пристигна по обикновения начин.

PS: Ако някой се е сблъсквал с проблема на Android System WebView (зависване при опит за ъпдейт от стора), при мен се оправи след триене на сториджа - Settings -> Apps & Notification -> See All -> Android System WebView -> Storage & Cache - Clear Storage

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#28

Шелфа си е добре при мен. През трите Oxygen OS версии минах и не съм имал проблем. Уеб вюто и при мен не искаше да се инсталира. Оставих го за 2 седмици някъде, след това му дадох ъпдейт отново и всичко премина нормално ... За шелфа хард ресет може би ще оправи нещата, но си е занимавка ?
Цитирай
#29

Има вече наличен ъпдейт , за нетърпеливите през Oxygen updater ... Tongue


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

С 10ка съм от първи ноември. На 10.3.0 страшна реклама му направих преди месец но с времето се оказа че нещата далеч не са перфектни. Основният проблем при мен беше, че след отключване понякога анимациите цепят като за световно. Адски дразнещо. Сега 10.3.1 фикснало 100 неща, но точно тоя проблем май остава. Оня ден като го сложих почна да цепи още повече даже и то не само след отключване. След това 2 дни вече не се е случвале и телефона работи много добре, но още сме много далеч ос стабилността на 9.0.17 или както там беше последния билд на пай. Доста готини неща има десетката, но доста още липсват и стабилността е е на ниво. Съветвам който още е на пай да си стой на пай поне още месец 2, че и с хилядата телефони дето ги напускаха тая година определено 6т не им е приоритет.
Цитирай
#31

Здравейте,

Писах на съпорта за изнервящия лаг. Тръгнаха да ми флашват телефона дистанционно. Драйвери глупости, искат и в компютъра да ми ровят и да ми резетнат всичко посредата на седмицата. Няма как да ги оставя. Пратиха ми целия архив обаче на 10.3.1, до сега в нета съм виждал само малкото файлче за надграждане. Понеже съм със същата версия не ми дава да го флашна през локалните ъпдейти. В рикавърито също не намерих опция. Та питам някой знае ли лесен начин за флашване без излишни гимнастики и без руут? Благодаря!
Цитирай
#32

А защо не пробваш просто само с ресет , за да видиш дали няма да се оправи този лаг . И след това евентуално да търсиш варианти за флаш Wink
Цитирай
#33

(2020-02-11, 23:36:10)da3 написа:  А защо не пробваш просто само с ресет , за да видиш дали няма да се оправи този лаг . И след това евентуално да търсиш варианти за флаш Wink


Защото от нетърпение се докарах до тук... Smile Сложиих 10 на първи ноември с някакъв архив от XDA и тогава разбира се ресетнах. После стигнах до 10.3.1 с кръпки изтеглени в първите 2 часа от пускането пак от XDA. Исках да видя дали ще има разлика с цял архив изпратен ми директно от OP въпреки че не ми се вярва, защото във форума има хора с идентичен проблем, които са правили ресет след абсолютно всеки флаш, но ако ще правя ресет искам да е след някакъв по различен опит, защото дори и с бекъп пак едно 2 часа отиват докато си оправя настройките и се логна в приложенията които ползвам Smile Просто имат още много работа по А10, а не си дават много зор в момента с ОП6 и 6Т. Днес един от съпорта ми каза, че работят по нов билд, но не каза разбира се кога се очаква Smile
Цитирай
#34

Има нов ъпдейт с фиксове и февруарски пач Tongue


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#35

Нов ъпдейт през Oxygen updater ...  Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • Shortyoko
Цитирай
#36

Очаква се Always-on Display да се появи в OxygenOS 11 на базата на Android 11.
[Изображение: 481ca5b1621058bf8375a35b20544508-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#37

AOD в действие. Видеото показва не само функцията за показване на часовника на заключения AMOLED дисплей, но и възможността за персонализиране на режима. Според видеото потребителите ще могат да персонализират цветовата схема за елементите на екрана в режим на готовност, брояч на активиране на дисплея, както и възможността за бърз достъп до любимите си приложения.

 
Цитирай
#38

OnePlus официално обявиха, че ще спрат да разпространяват ъпдейти за OnePlus 6 и OnePlus 6T, които бяха представени през 2018 г. Това означава, че потребителите няма да бъдат актуализирани с нови пачове за сигурност, както и други версии на Android. OnePlus 6 бе пуснат с Android 8.1 Oreo, а OnePlus 6T - на базата на Android 9.0 Pie.

https://www.xda-developers.com/oneplus-6...d-of-life/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)