Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клавиатура на Самсунг
#1

Здравейте! От вчера съм собственичка на Ноут 8. Не съм имала скоро телефон Самсунг и имам проблем с клавиатурата на кирилица. Извинявам се предварително, ако въпроса ми ви се стори глупав Smile
Свикнала съм на друг тип подредба на буквите на клавиатурата на кирилица. Не е проблем да сваля от стора друга клавиатура, но тогава не мога да активирам ръкописното писане със стилуса. Някой да има представа дали на оригиналната клавиатура на Самсунг мога да сменя подредбата или да препоръча друга клавиатура, при която мога да пиша и със стилуса.
Благодаря предварително!
[Изображение: 71b5a8e1eee5e8e7cf6f7730181c241f.jpg][Изображение: f674f0e80ca2aea9dec023e84a4fcba3.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизаш в настройките на клавиатурата, кликваш на "Български език" и ти излизат 2 опции, тази която търсиш е фонетична.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • any9
Цитирай
#3

Много благодаря! Само там не се сетих да проверя Smile
Цитирай
#4

    Предвид вероятността да мина с 1мм по-тесен екран (Pixel 4a) се чудя дали дискомфорта при писане ще мога да го премахна с пренареждане на ква-рата и как може да стане, ето примерна - по 10 букви на ред и ще се разширят чувствително горните 2 реда (няколко месеца ми трябваха като свалих размера от P20 на А40  -2мм в ширина) - капитала може и на долния да отиде, както и ер-малък.
малко по-малкия екран ме спира най-вече да мина на Пиксел 4а. А търся макс до 6" компактен тел.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#5

За съжаление, само iPhone-ите останаха с малки екрани. Аз имам доста приятели и познати които искаха да им намеря телефон до 6", но просто вече няма такива освен ябълките.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)