Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор м/у S9 plus и Xiaomi Mi9 на година или Redmi 7 pro,Lenovo Z5 pro,Honor 20 нови.
#1

Цената е горе долу еднаква за всички,ако имате и друго предложение ще съм благодарен.За мен е най важно камера,видео заснемане и батерия разбира се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво mi 9 на година ?
Цитирай
#3

Приятел какво Mi 9 на година.Нещо не си в час никак.Телефоните, които си изброил са толкова различни, че ще ми трябва поне час да кажа какви са плюсовете и минусите.За Lenovo даже няма и да си правя труда да пиша.

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk

Ако най-важното е камерата си търси Google Pixel без значение кой от моделите

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#4

И аз нищо не схванах.
Ми9 на година, като той е излезнах февруари тази година.
Интересна ми стана сега тази темаSmile
Цитирай
#5

Добре де на половин година,втора ръка искам да кажа
Цитирай
#6

Ама колега то са различни телефони,а Хонорите кои точно,View ?

И къде видя втора ръка Mi 9?
Цитирай
#7

(2019-06-08, 12:58:28)tiesto_pld написа:  Ама колега то са различни телефони,а Хонорите кои точно,View ?

И къде видя втора ръка Mi 9?

Знам че са различни,затова питам,дали втора ръка флагмани или нови но не толкова висок клас телефони.Honora ,mi9 i s9 plus са на една цена,другите са с около 50 евро по малко,но не е проблем.Да honora e View.
Цитирай
#8

Тоя View не струва и 500 лв, ако ще взимаш нов избирай между Ми.9 и Самсунга .
Цитирай
#9

(2019-06-08, 13:29:13)tiesto_pld написа:  Тоя View не струва и 500 лв, ако ще взимаш нов избирай между Ми.9 и Самсунга .

Бъркаш,honora е над 750
Цитирай
#10

(2019-06-08, 14:24:46)kuulman написа:  Бъркаш,honora е над 750
Аз знам колко е,казвам го образно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#11

Накрая се спрях на  s9 plus,отговаря на всичко което искам...само батерията малко ме притеснява.Чудех се много за тоя redmi note 7 pro...Забравих да кажа че искам да има слот за карта,затова се отказах от mi9.Дават ми го на 5 мес с гаранция
Цитирай
#12

Че Mi 9 е по-добър отвсякъде.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Правилния избор си направил.Ще останеш доволен.Всичко е на ниво.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#14

Здравей те.Тая седмица трябва да взема телефона.Имам едно питане само.Терминала е от USA,и има само английски и френски.Има ли начин да му се сложи бг език примерно.Благодаря предварително
Цитирай
#15

Напълно всичко да бъде на български няма как да стане. Ще е мешано някакво наполовина. Иначе поне от САЩ моделите се водят с по-ниско енергопотреление от тези за Европа заради процесора. Та относно батерията трябва да си доволен  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • kuulman
Цитирай
#16

Ето как изглеждат менютата ми след като сложих български с morelocale2 - телефонът е за американския пазар и няма бг. Мисля, че хич не е зле.[Изображение: a4fd140172dfd61c0083255e13b0a2b7.jpg][Изображение: 9a57da98bd10e57c1f0ba472edc0906f.jpg]

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#17

Въобще дори не е зле.
Цитирай
#18

Да,доста добре,изисква руут тази програма ,нали
Цитирай
#19

Не. Не изисква.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Пак се раздвоих.Току що ми предложиха mi9 transparente 128gb на 3 мес за същата цена като на с9 plus.Много е важно за мен сд карта,а и самсунга ми харесва,но това mi9 е нещо ново за мен и привлече вниманието ми.Камерата ще реши кое да взема май....Кажете ми кой прави по добро видео и снимки.Гледах видео много ,но искам вашето мнение.
Цитирай
#21

ХОХО, определено S9+ прави по добри снимки и по добро видео. А щом ти харесва и търсиш слот за памет няма какво да го мислиш, това че е по ново не го гледай.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#22

А е на кантар са, погледай повече ревюта. Все пак бих заложил на Ми заради хардуера и дизайна.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Колега взимай с9 плюс. Има страхотна батерия, страхотна камера, дизайна му е красив и не смятам, че ми 9 изобщо се доближава до качеството на Самсунга.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Харесвам Шиаоми, но не мога да си кривя душата, S9+ е просто по-добрият телефон. Не в батерия, но в камерата опрелено.
По екран също Самсунга е доста напред.
Цитирай
#25

А не се ли получава screen burn по често при самсунга.Казвам го ,защото аз и жена ми имаме s6 edge и  s7 edge и двата го имат,особено s6 та
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)