Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор м/у S9 plus и Xiaomi Mi9 на година или Redmi 7 pro,Lenovo Z5 pro,Honor 20 нови.
#26

(2019-06-30, 08:19:02)Iordannenov написа:  Колега взимай с9 плюс. Има страхотна батерия, страхотна камера, дизайна му е красив и не смятам, че ми 9 изобщо се доближава до качеството на Самсунга.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Доближава се, повярваи ми, но пак по Premium и по изпипан си остава S9+

@kuulman - Така и аз имах но се махаха, не ми бяха пермаментни. Виждах ги в началото но след това спряха да излизат.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-06-28, 22:26:31)ivan_vylka написа:  Напълно всичко да бъде на български няма как да стане. Ще е мешано някакво наполовина. Иначе поне от САЩ моделите се водят с по-ниско енергопотреление от тези за Европа заради процесора. Та относно батерията трябва да си доволен  Smile
Навсякъде пише,че SD има по лоши резултати от exynos,надявам се да не са фрапиращи

Здравейте.Отказах се от mi9 ,мислех ,че е explorer edition, който е с 256гб ,, но не беше а 128 не ми върши работа.Днес ми излезе едно mate 20 pro, с 30 евро по скъпо,И на няколко месеца,докато s9 plus ,което утре трябва да го взема или не,е ново.Дайте идеи ,моля,до утре сутрин трябва да съм взел решението, за да не ги загубя и двата

Здравейте.Отказах се от mi9 ,мислех ,че е explorer edition, който е с 256гб ,, но не беше а 128 не ми върши работа.Днес ми излезе едно mate 20 pro, с 30 евро по скъпо,И на няколко месеца,докато s9 plus ,което утре трябва да го взема или не,е ново.Дайте идеи ,моля,до утре сутрин трябва да съм взел решението, за да не ги загубя и двата

Здравейте.Отказах се от mi9 ,мислех ,че е explorer edition, който е с 256гб ,, но не беше а 128 не ми върши работа.Днес ми излезе едно mate 20 pro, с 30 евро по скъпо,И на няколко месеца,докато s9 plus ,което утре трябва да го взема или не,е ново.Дайте идеи ,моля,до утре сутрин трябва да съм взел решението, за да не ги загубя и двата
Цитирай
#28

Колко трябва да кара тази батерия?За S9+ питам. Другите по-колко изкарват?При мен на високата резолюция, всичко включено ,яркоста на ауто си изкарва 5,30-6,00 часа.Игри не играя.Ако слушам повече музика с включен блутут понякога изкарва и 5 часа,но не по-малко.За 20-30 минути в зарядното пак е наполовина зареден.Имам и в мен една батерия Mi 20000 mAh с бързо зарежданеза всеки случай.Не виждам какъв е проблема.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#29

Вземи си S9+ Нов.

А батерията ако не ти стига, с Power Bank няма да имаш проблем. Аз си бях взел една на Hama и го зареждаше 3пъти на 100% със Fast Charge обаче аз бързо се отказах от идеята постоянно да ми излиза кабел от раницата и да влиза в джоба.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • kuulman
Цитирай
#30

Здравейте.Накрая сърцето избра s9 plus.След като 3 години съм s7 edge,който единствения проблем който ми създаде е розовата линия която излезе след втората година и малко burn,само това са притесненията за този телефон-дисплея. Само искам някакси да му сложа бг меню,защото е на английски. Пробвах с програмата,която спомена по горе колега,morelocale 2,но там въобще не излиза да избера български
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)