Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei и Apple са най-надеждните смартфони
#26

Във вивакома на всяка каса има по един чисто нов Honor гледащ към тебе в кутииката....

Също така защо само за Huawei се поддържат VoWiFi/VoLTE.

Като ида със самсунга и ме гледат накриво и ми викат само Huawei имали тази опция и и се изсмях, казах им да не лъжат клиентите като шматки и излезнах от магазина щото не ми се слушаха глупости за това как Huawei дори бюджетните имали VoLTE и VoWiFi а флагманите на другите марки нямали такива опции. Big Grin Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-06-12, 11:52:59)BGDropche написа:  Във вивакома на всяка каса има по един чисто нов Honor гледащ към тебе в кутииката....

Също така защо само за Huawei се поддържат VoWiFi/VoLTE.

Като ида със самсунга и ме гледат накриво и ми викат само Huawei имали тази опция и и се изсмях, казах им да не лъжат клиентите като шматки и излезнах от магазина щото не ми се слушаха глупости за това как Huawei дори бюджетните имали VoLTE и VoWiFi а флагманите на другите марки нямали такива опции. Big Grin Big Grin
http://www.vivacom.bg/bg/samsung-4g-voice-nastrojki
Това с продавач-консултантите е друга бира.В 90% не те разбират какво им говориш в останалите 10% не им изнася!
Това е линк за настройка на Самсунг моделите.Защо са само 2 модела не зная!Защо няма други марки се подусещам и това е нормална практика във фирмите!Нашата например също не продава определени марки поради ред причини,които не мисля да ги коментирам.
Със сигурност го подпират Хуавея от Виваком,но ако не струваше трябваше да го подаряват с плановете а не да е и той на космически цени с другите аналогични модели.
Цитирай
#28

(2019-06-12, 10:24:33)шерлок холмс написа:  Не е само марката!Ако могат ще ти предложат 10 тарифни плана,3 телевизии и 4 домашни нет-плана !
Аз така преди години си купих Галакси С3 вместо Сони-то за ,което отидох.Това обаче е за друга тема.
С Р20 китайците успяха да ме впечатлят и малко преди време си взех Р30.Ще видя какво ще предложат след това и ако продължават в същият дух си оставам при тях или ще видя какво става при Шайомитата.
 Може и до хора да е, но моят скорошен опит е че като отида във виваком и ми хвалят Huawei. За всяка една друга марка следва или изказване на негативи или мълчание, или нещо друго от сорта на - това е мостра, ама не работи Big Grin "Ние всичките колеги сме на Huawei, много са добри". Питам "А тея Сони-та? Ами това са мостри, ама не работят и са стари." В крайна сметка до сега не съм взимал телефон на база мнение на продавач-консултант. Предварително си проучвам и набелязвам модели, които искам да разгледам на живо, а пред тях се правя, че нищо не разбирам да ги видя колко ще ме лъжат. Това го правя и в техно магазините като ходя. Никога не съм чул неща от консултантите (визирам детайлите), които научвавам от други канали - форуми, ревюта, статии, мнения на познати и т.н.
Цитирай
#29

То по-скоро проблема е, че те карат да купиш Huawei, а като ги питаш защо и те не знаят, другото е, че не казват с какво този телефон е по-добър от другия, не те питат което ти трябва най-много и да те насочат към дадения телефон който го предлага. Така не се прави бизнес, като влезеш и да още от вратата да ти бутат Huawei в ръцете. Независимо коя марка е, просто е тъпо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

Моят P10 изкара без проблем около 2 година . Много добро телефонче . Ако не бях човек който иска все нещо ново още щях да съм с него . Имаше си недостатъци , но ми служи вярно . Имам много познати които пропищяха от Самсунг . Много от тях минаха на Хуавей или Ксаиоми . Имал съм също ЛГ Г4 който след 2 седмици ползване съжалих много , че го взех . Може би това ми беше най-грешната покупка откъм технологии . Изключително гаден телефон . Забиващ , като печка грееше . Имал съм и ЛГ Г2 . Този телефон тотално ме очарова . На него се научих да руутвам да качвам twrp + custom ромове . Изключително приятно преживяване имах с този телефон . Къстом ромовете вдъхваха живот на това телефонче дори след 3 години ползване . С изключение на жълтите петна които се появяваха на дисплея (моят получи и след сменя в мост компютърс нямаше никакъв проблем 2 години ) беше изключително телефонче . Винаги ще го помня ! Нормално в операторите да се предлагат определени марки телефони . Все пак им дават някакъв бонус и чакат някои будала която си няма хал хабер да клъвне . Дкато има балъци ще има и тарикати . Не знам как има хора които отиват ей така да си купуват някаква техника и се хвърля на първото видяно . Особено нещо като телефон , лаптоп , телевизор или саунд система .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#31

Балъци?

Това е търговия. Аз също се занимавам с търговия, само че работя за себе си. И понеже не чакам някой да ми даде заплата или да ми постави таргет, а знам, че всичко си е за мен, бих изстискал максимума от клиента. Е, стига да не е някой, който си личи, че и без това му е трудно, все пак сме хора.

Никой не прави търговия за мерси или за каузата. Утре като отида в сервиза да ми обслужат някой от бусовете, вече таксуват близо 50лв на час. Защото и механиците не искат да работят за без пари.

Ако свиваком печелят най-много от продажби на Хуавей телефони, е напълно естествено да ги предлагат здраво.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)