Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[спонсорирано] Кое приложение ползвате за измерване на крачки
#1

Кое приложение ползвате за измерване на крачки ? Гледам,че има доста и се чудя кое е най добро .

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Mi fit, но в комбинация с mi band master, за да ми показва на български повикванията. Извинявай, ползвам mi band 3 фитнес гривна.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай
#3

Общо взето и аз ползвам wearable, бях с ми банд, но минах на Huawei watch gt и съм много по доволен, приложението Health е 100 пъти по добро от Mi Fit.

Преди да имам wearable ползвах Fit на Google.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

Mi fit, amazfit watch (изисква обаче свързано устройство от марката).
И вграденото на Xiaomi в китайските(и Xiaomi.eu) версии в AppVault
Цитирай
#5

Без часовник стават ли да се използват ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

От много години ползвам  samsung health. От предишните ми телефони (Самсунг) бях свикнал и сега продължавам с него и на покофона.
Вероятно има много по-добри, но някои стари навици трудно се променят Smile . При мен крачкомера и като разстояние работи с много добра точност(без включен gps).
Много е удобно и за колоездене (с включен gps), а за плуване го ползвам, но само за ръчно въвеждане на данни.Приложението не е малък консуматор (около 10%), но може би е нормално за такъв вид апликации.Съпругата ми ползва mi band 2 в комбинация с redmi note 4, но забелязвам, че при еднакви маршрути и измерва по-малко крачки, при все, че дори е по-ниска от мен. А както писах, samsung health съм го засичал много пъти и измерва в рамките на 10% грешка изминатото разстояние(без включен gps). Предполагам, че моята големина на крачката се припокрива добре със зададения алгоритъм(приложението иска височина и килограми на притежателя) и затова точността при мен е добра. Поздрави!
Цитирай
#7

(2019-06-09, 06:29:15)Nestta написа:  Без часовник стават ли да се използват ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Mi fit - да
Арр vault - също да, но може да се направи да взима инфо от ми фит
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • amica
Цитирай
#8

Сложих си samsung health обаче не отчита почти никакви крачки ,пък телефона е в джоба .Някаква идея защо така става ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2019-06-10, 13:00:32)Nestta написа:  Сложих си samsung health обаче не отчита почти никакви крачки ,пък телефона е в джоба .Някаква идея защо така става ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Твърде вероятно е телефонът ти да приспива  или затваря приложението, след като заключиш екрана и от там да идва проблемът.
Цитирай
#10

(2019-06-10, 13:47:57)galaxyhopper написа:  Твърде вероятно е телефонът ти да приспива  или затваря приложението, след като заключиш екрана и от там да идва проблемът.
Има логика,само не знам как да го оправя .Ясно ,че от настройките .

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1556958
Цитирай
#12

(2019-06-10, 14:06:17)suffer написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1556958
Къде се намира тази отметка колега ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

По принцип от различни места може да се стигне до всяка от горните отметки. Обаче всички на едно място са събрани в Настройки > Управление на приложенията > отваряш нужното приложение > и разглеждаш всичко в графата "Разрешения" . Само заключването на приложението е от начален екран с натискане на трите чертички.
Цитирай
#14

Оправих го,дадох на всички отметки да е разрешено,мисля че беше от тази за пестене на батерията

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nestta за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)