Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да разбера какъв е дисплея на телефон който искам да купя?
#1

Здравейте. Има ли страница или сайт или кои номера да гледам,за да знам,че телефона който ще купя със сигурност 
ще е с BOE дисплей?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не няма как да разбереш освен ако не включиш телефона и не провериш през приложение.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Ако не се лъжа всички нови партиди са само с BOE дисплей. Аз моя го взех преди 10 дни запечатан. След като го включих и сложих Hardware Info видях ,че е с BOE.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • adriano1
Цитирай
#4

Четох в някакви форуми за номерация,където определена буква отговаря на определен месец на производство. Уж след средата на ноември всички били с дисплей на ВОЕ. Някой може ли да сподели практически опит? Масово в OLX се продават нови апарати от чужбина.
Цитирай
#5

(2019-06-09, 14:31:58)hitman написа:  Ако не се лъжа всички нови партиди са само с BOE дисплей. Аз моя го взех преди 10 дни запечатан. След като го включих и сложих Hardware Info видях ,че е с BOE.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

А как да разбера кои са новите партиди? След определена номерация ли?
Цитирай
#6

Знам че е дълга, но разгледайте темата за хардуерни проблеми, там се обясняваше какво да се гледа, коя буква кой месец означава и т.н.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • adriano1
Цитирай
#7

Търсих,но не намирам. Ще съм благодарен за линк
Цитирай
#8

В серийния номер, позиции 6,7,8,9 и 10 s/n:ххххх18А22хххххх. Може да се види и на неразпечатана кутия. Примера е за 22 октомври 2018, ако е В е ноември .....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2019-06-29, 23:09:50)turl написа:  В серийния номер, позиции 6,7,8,9 и 10 s/n:ххххх18А22хххххх. Може да се види и на неразпечатана кутия. Примера  е за 22 октомври 2018, ако е В е ноември .....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Всички апарати започващи с тези номера са с дисплей Бое ли? Че то има по 3 или 4 лепенки с цифри на кутиите
Цитирай
#10

(2019-06-30, 17:13:13)adriano1 написа:  
Всички апарати започващи с тези номера са с дисплей Бое ли? Че то има по 3 или 4 лепенки с цифри на кутиите
Не, така виждаш кога е произведен!

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на turl за това мнение:
  • adriano1
Цитирай
#11

Може ли малко по-подробно да ми обясниш какво точно да гледам,не успях да разбера ,извинявай
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)