Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC ще представи нов смартфон на 11 юни
#1

По предварителна информация HTC се готви да представи нов смартфон, чиято премиера ще е на 11 юни и най-вероятно това ще е HTC U19e. Устройството ще разполага с 6-инчов дисплей с резолюция FHD+, чипсет Snapdragon 710, 6GB RAM, 128 GB вътрешна памет и Android 9 Pie. Освен това се очаква смартфонът да разполага още с двойни селфи и основна камери. Батерията може да е с капацитет 3930 mAh и да поддържа технологията за бързо зареждане Quick Charge 4.
[Изображение: cda0b9fd9db4a46c5223e0e6da72d47b-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

те тия летят из небесата,U12 се оказа провал ,никъв пазар ,сега пробват пак.
Цитирай
#3

(2019-06-10, 17:21:20)tiesto_pld написа:  те тия летят из небесата,U12 се оказа провал ,никъв пазар ,сега пробват пак.
Защо да е провал? Откакто любимата ти марка фотоапарати им изкупи най-добрите им разработчици, западнаха още повече  Smile 
Повечето избират Хуавей, Самсунг, Шаоми заради голямото разнообразие. Видяха, че не могат да се преборят, след като изпуснаха влака, не предлагайки нищо интересно, а в същото време на висока цена. Говоря за средния клас, защото само с флагман пазар не се печели. 
Но пък бизнеса им с VR очилата е много успешен, като предлагат много добър продукт.
U12 е провал, защото е жертва на липсата от реклама и вече наличното състояние на марката.
Много хубав телефон, дори беше по-евтин от Самсунг и Хуавей, които бяха почти 2к, а U12 беше към 1600-700 лв. 
Може да сме малко с него, но не виждам някой да се оплаква от него, като и от U11.

А този който се очаква изглежда актуален, но съм почти сигурен, че ще е много скъп. Ще видим, може и да са си взели поука.
Цитирай
#4

(2019-06-10, 18:19:09)Vi70 написа:  Защо да е провал? Откакто любимата ти марка фотоапарати им изкупи най-добрите им разработчици, западнаха още повече  Smile 
Повечето избират Хуавей, Самсунг, Шаоми заради голямото разнообразие. Видяха, че не могат да се преборят, след като изпуснаха влака, не предлагайки нищо интересно, а в същото време на висока цена. Говоря за средния клас, защото само с флагман пазар не се печели. 
Но пък бизнеса им с VR очилата е много успешен, като предлагат много добър продукт.
U12 е провал, защото е жертва на липсата от реклама и вече наличното състояние на марката.
Много хубав телефон, дори беше по-евтин от Самсунг и Хуавей, които бяха почти 2к, а U12 беше към 1600-700 лв. 
Може да сме малко с него, но не виждам някой да се оплаква от него, като и от U11.

А този който се очаква изглежда актуален, но съм почти сигурен, че ще е много скъп. Ще видим, може и да са си взели поука.
Колега тука не пишем за у нас.Като цяло HTC угаснаха ,самите те си го знаят.Сега вадят този модел и директора им споделя да е конкурент на Pixel 3A/Pixel 3A Xl....айде без шеги.Колкото до U11 кое е успешното,след като имаш модела би трябвало да ни кажеш с какво е по-най от Самсунзите и Хуавеите?
Цитирай
#5

И аз не говоря само за у нас. Нямаше смисъл да се засягаш от шегичката Smile
За непоявилият се модел е рано да говорим.
Никъде не съм казал, че U12 е нещо повече от S9+ и P20 pro, но и не е провала, който описваш - не им отстъпва по нищо, освен, че още нямаме сладкиша.
Далеч съм от фенщината, така че не виждам смисъл да цапаме темата кой телефон е по-добър.
Цитирай
#6

А не ,защо да се засягам аз не съм някъв ултрас Smile .Пишем си и коментираме,затова е форума , моето мнение е ,че хората с HTC се броят на едната ми ръка дет се вика.Не е само до рекламата,Гугъл също нямат реклами ама къдетони да влезеш в форуми или групи е пълно с фенове.
Реалната причина е както го каза не предлагат нищо за паритв си.
Цитирай
#7

Преставили са два апарата и от утре започва продажбата в Тайван.
Изглеждат прилични, особено U19e, който е 6/128, СД710, ирис скенер, Олед дисплей, прилична камера и ако цената от 420 евро е глобална ще е много добре.
https://m.gsmarena.com/htc_launches_u19e...-37513.php
Цитирай
#8

Htc умряха, както Sony.
Разнообразие за жалост особено НЯМА.
Вече няма особено значение какво ще си купиш.
Хората просто им писна да плащат, дори и 1000лв им се виждат много, защото дори и телефон за 500лв прави абсолютно същото.
Пък и вече от година на година подобренията са много малки, няма особен смисъл.
Htc да пуснат един смартфон на супер ниска, малко по-разчупен дизаин от този дето от 2 века и да видим няма ли да се купува като Шиаоми.
Хората не гледат марка, искат евтино и да работи.
Шиаоми го прави, това купуват.
Друг го прави- там отиват, това е самата истина, днес почти няма лоялоност от страна на клиента, и така трябва да бъде.
Аз дето съм върл фен, вече не ми се дават 1500лв, дори и 1000лв не ми се дава, дето съм фен и 24/7 чета само за тия глупости смартфони и просототии, то тогава какво остава за другите хора,дето никога не са стъпвали в мобилен форум и това няма нищо ама нищо общо с доходите.
Просто днес хората са доста по-умерени и спокойни в покупките си, никой не го еня и не скача от радост, че щял да има най най най-новото, по-скоро ги боли, че ОТНОВО трябва да платят за нов телефон.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • domine, master89q, skvelichkov
Цитирай
#9

Тя и рекламата им куца наистина. Sony го имат тоя проблем от както са Sony без Ericsson. Спомням си по колко билборди съм видял X10, после Xperia Ray, Arc, Neo, брошури оставяха при операторите още от времената на CyberShot/Walkman, организираха промоции, изобщо...от как не са със Ericsson не ги виждам никъде, няма го това присъствие. HTC беше мания тогава с HD2, Desire линия, евтините Wildfire/Wildfire S, Sense беше най-уникалния UI и часовника си беше икона, емблема, бранд.
Ама то и Nokia беше топа на топа, черешката върху черешката на тортата с N95 и малко след това N95 8GB ама... времената се менят. Особено като някой реши, че с инерция се остава с години...
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#10

HTC анонсира новите модели U19e и HTC Desire 19+. НТС U19е ни предлага 6-инчoв диcплeй, чипсет Ѕnарdrаgоn 710 и paзпoлaгa c 6 GВ RAM и 128 GВ външна памет. Cмapтфoнът имa пpeднa ĸaмepa c peзoлюция 24 MP. Ocнoвнaтa ĸaмepa e двoйнa c peзoлюция 20 MP + 12 MP. Oт ocтaнaлитe тexничecĸи xapaĸтepиcтиĸи са cтepeo гoвopитeлитe ВооmЅоund, cĸeнep зa пpъcтoви oтпeчaтъци и 3930 mАh бaтepия c пoддpъжĸaтa нa тexнoлoгиятa зa бъpзo зapeждaнe Quісk Сhаrgе 4.0.

[Изображение: 77acec9d5cf41e7e1aa8d332f972843a-full.jpg]
 
НТС Dеѕіrе 19+ paзпoлaгa c 6,2-инчoв диcплeй c peзoлюция НD+ и изпoлзвa cиcтeмaтa въpxy чипa Неlіо Р35. Haлични ca 4 или 6 GВ RAM, 64 или 128 GВ външна памет, aĸyмyлaтopнa бaтepия c ĸaпaцитeт 3850 mАh. Ocнoвнaтa ĸaмepa e тpoйнa c peзoлюция 13+8+5 MP, a paздeлитeлнaтa cпocoбнocт нa пpeднaтa ĸaмepa e 16 MP.
Продажбите на HTC U19e стартират на вътрешния пазар на 12 юни при цена 420 евро. А HTC Desire 19+ с 4/64 GB памет е с цена 280 евро, а вариантът с 6/128 GB памет е 310 евро.

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Shortyoko, skvelichkov
Цитирай
#11

(2019-06-11, 21:42:08)alisali1234 написа:  Тя и рекламата им куца наистина. Sony го имат тоя проблем от както са Sony без Ericsson. Спомням си по колко билборди съм видял X10, после Xperia Ray, Arc, Neo, брошури оставяха при операторите още от времената на CyberShot/Walkman, организираха промоции, изобщо...от как не са със Ericsson не ги виждам никъде, няма го това присъствие. HTC беше мания тогава с HD2, Desire линия, евтините Wildfire/Wildfire S, Sense беше най-уникалния UI и часовника си беше икона, емблема, бранд.
Ама то и Nokia беше топа на топа, черешката върху черешката на тортата с N95 и малко след това N95 8GB ама... времената се менят. Особено като някой реши, че с инерция се остава с години...

Днес рекламата не хваща (освен кифлите дет се молят на бащите си или на гаджетата), в белите страни хората гледат евтиното и масовото.
Рекламирай до утре, цената 1000$ ли е - забрави за големи продажби.
Не рекламирай нищо, пусни го за 150$, на опашка ще се редят.
Цитирай
#12

Светът си върви, HTC бавно и полека отиват при компании като Ериксон, Нокия, Алкател, Саджем и т. н.
Някой да помни, че и Филипс и Сименс произвеждаха телефони?
Малко известен факт също е, че създателя на операционната система ползвана от Сименс за телефоните им е Българин.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#13

HTC U19e:

 
Цитирай
#14

Язък за легендарната марка с часовника емблема (и как навремето се редихме да си сваляме Sense Clock widget или негови подобия). Sense беше нещо страхотно при интерфейсите в онези времена, дори WM заприлича на нещо с него. HD2 е история и легенда. Когато видях за пръв път (имаше и един Dell Steak 5" тогава с Android 1.5/1.6) си казах "леле, те това е гигантско бе!". Екрана беше страхотен, просто защото беше голям (цели 4.3"), чудих се кой нормален ще си купи подобно нещо и в кой джоб се побира...
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • vlaf
Цитирай
#15

(2019-06-23, 23:00:01)alisali1234 написа:  Язък за легендарната марка с часовника емблема (и как навремето се редихме да си сваляме Sense Clock widget или негови подобия). 

Това не е лоша идея. На хуавея Sense Clock widget.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)