Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на китайче
#1

Здравейте, взех си Redmi Note 7 и напълно покрива нуждите ми, с изключение на един дразнещ проблем - лош звук на видеото /пръщи,  дъне, нищо не се разбира/ при по-шумна обстановка /дискотека, концерт/. Заглеждам се по MI9 SE, може би MI9, но доста четох по въпроса и май е главен проблем на марката. Отворен съм за предложения за нещо, което няма да има този проблем - Meizu, Huawei..
Edit : Mate 20 втора ръка ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Изчаках да видя какво ще ти препоръчат колегите, но след като няма коментари реших да ти предложа корейче, още повече щом си навит на втора ръка.

V сериите на LG се славят с доброто заснемане на видео. От това, което съм заснел до сега съм доволен, но е било в шумни ситуации навън - дъжд, музика, улици и т.н. Звуците и картината са чисти и добре различими един от друг. Няма пращене.

Mate 20 предполагам, че трябва също да се справя по-добре от Note 7, но нямам опит.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • Rad0slaw
Цитирай
#3

Мерси, обаче се придържам към китайците. Като картина съм доволен от редмито, особено след като го бутна малко с вградения видео редактор, но звукът ми е проблема. Не съм много окей за втора ръка, ноо .. Дразни ме как някакви стари айфони и старите Самсунг J - серия вадят добър звук, а нещо от 2019г така да се излага Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)