Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона заби от многото нотификации
#26

Според мен спри нотификациите за Youtube. Нотификации от 2000 канала биха стопили абсолютно всеки телефон.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Сега съм си инсталнал всичко което най често го полвам, другите като TV и Paypal, Speedtest и всякакви подобни където имат браузърна версия си ги ползвам в браузъра. И не всички де, говоря за по рядко използваните

Махнал съм всякакви нотификации и съм си пуснал звука.
Не съм махал системните приложения и всичко е инсталирано и актулизироно.

Ще видя днеска как ще е.

Прибрах се с 4% Като го изкарах от зарядното 2 следобед.

Какво съм ползвал: Малко Messenger, Youtube и Chrome основно като тук таме пусках Snapseed за редакция на снимки и си изтеглих игрите където са общо 8 GB.

Какво е включено: 1440p резолюция и яркост малко преди червеното, 4G постоянно включено. Също така и постоянно включени GPS,Sync,AOD и за 15 минути хотспот

Общо 4 часа екран като не съм махал нито едно приложение и всичко актулизирано от Google Play и Samsung Market, не съм и слагал нито едно приложение да заспива през Device Care.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)