Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждане на батерията
#1

От месец насам, батерията се зарежда много бавно.От 15% до 100% за 8часа,а преди за около 1час.Функцията за бързо зареждане е включена.Не съм правил  factory reset.Телефонът е SGS 7Edge. Моля за мнение ,ако някой е имал подобен проблем и как го е решил?
Цитирай
Аксесоари
#2

По-някой път като включа зарядното ми го отчита все едно го зареждам от usb порта на компютъра. Провери при теб какво пише !

Пробвал ли си с друго зарядно да видиш как е ?

Успех!

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#3

Провери с друго зарядно/кабел. Може и буксата да прави проблем също.

 
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите,но не е от зарядно и от кабел- пробвал съм го с  няколко оригинални.А от къде мога променя зареждането от USB порта дали да е от  PC или  от зарядно?
Цитирай
#5

Ако телефона не е свързан с pc няма как.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Направи уайп кеш, ако не искаш да върнеш заводски. Пробвай, като заредиш до 100%... набираш *#0228# и даваш quick start.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#7

Направих уайп кеш, а след това и фактори ресет -всичко без успех.Явно и хардуерен проблем. Благодаря на всички за съветите!
Цитирай
#8

Пробвал си всичко възможно:

https://forums.tomsguide.com/faq/how-to-...em.106901/

Явно е другаде проблема - за сервиз. Освен да пробваш с бързо безжично зареждане?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)