Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След фабрични настройки ми иска емаил който забравих
#1

Племеницата ми най вероятно е върнала фабрични настройки на ъелефона на сестра ми и сега и иска емайла с който беше а тя не го знае как да намеря емайла и или как да въведа нов.Какво се прави в такъв случай


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

А напъни са малко де!Поне малко прочети,преди да пускаш темата-поне 100 разисквания има за това!Едното е направо пред очите ти!
Цитирай
#3

Човекът за да пита, най-вероятно не ги е чел тези 100 разисквания. Аз също не знам къде са. Не всеки е в този форум откакто съществува или ако е, може да не го чете всеки ден, че да знае всяка пусната тема и да е запознат с всяко изказано мнение.

На твое място вместо да му се карам, бих му дал линкове към отговорите/темите, където такъв проблем е дискутиран.
Цитирай
#4

Монетата има 2 страни! Едната - автора не ползва търсачката/чукча не читател, чукча  писател/. От друга, да вместо упрек - може да има линкове за помощ.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Не се карам на никого,давам му жокер-темата е "през една" от неговата!Когато е пускал,е била втора!Дори не е било нужно да пуска търсачка.Да цитирам ли и едната от"божиите заповеди"? "Преди да пуснеш нова тема,малко потърси".Приключвам със спама!
Цитирай
#6

(2019-06-18, 19:00:25)valyo_93 написа:  Племеницата ми най вероятно е върнала фабрични настройки на ъелефона на сестра ми и сега и иска емайла с който беше а тя не го знае как да намеря емайла и или как да въведа нов.Какво се прави в такъв случай
baypass google aktuan na to4niya model telefon
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)