Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си Lg V40?
#1

Здравейте.
Заслужава ли си Lg V40ebw цената от 1100лв или да си взема Lg G7 за по-малко пари?
Важни са ми снимките(предна и задна камера) и батерията.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
Аксесоари
#2

При румънците има V40 за 1080лв, иначе за камерата бих избрал V40, за батерията дават G7 като по-издръжлив.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

(2019-06-20, 11:12:53)Dowper написа:  При румънците има V40 за 1080лв, иначе за камерата бих избрал V40, за батерията дават G7 като по-издръжлив.

Според мен зависи за какво ще се ползва повече. Ако е за браузър с бяла тема - G7.
Ако се гледат много клипове - V40


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Ще се използва за нормалните социални мрежи, браузване и снимки.
Игри не играя.През ютуб слушам музика с you tube vanced.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#5

Аз бих избрал G7. Първо цената е много добра в момента. Намира се вече под 700лв. Камерата прави много добри снимки,но може би изостава с малко от тази на В40. Иначе софтуера е много добре оптимизиран и със сигурност ще изкарваш деня с него. Може също да разгледаш снимките от раздела на G7 и да си прецениш. Успех.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Аз пък се колебая между V40 и G8.
Първоначално мислех за V30, че цената му падна. Но и V40 вече се намира за по-добра цена от преди.
Знам, че G8 е най-новия, но дали аудио-видео моделът V40 в някои показатели не е по-добър от G8 ?

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#7

Според мен, ако може да се намери G8 чистия без S е по- добрия вариант. Но пък там от друга страна губиш едната камера спрямо В40. За G8s единственото, което не ми харесва е огромния ноч. Това и другите занижени характеристики го правят лично за мен нежелан. В40 е по-добрия избор спрямо G8s. Ако питаш мен взимай смело.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Откакто два LG телефона (и то скъпи) в нас дадоха фера заради буутлуп, вече не купувам LG. Единият беше G4, другият Nexus 5X.
Цитирай
#9

^ И двата със Snapdragon 808. Поне даваха фира след около 1 год., тоест нарадвал им си се вече. А на някои други марки даваха фира до 5-7 дена и ти иде да умреш от яд, че не си им се нарадвал и вече са на ремонт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Имах G8, имам LG V40.
От V40 ще останеш много доволен, сигурен съм. Телефончето е мегадобро! А и щом търсиш камера-възможностите му са превъзходни, редовно идват и ъпдейти за graphy приложението, всичко е изпипано при камерата.
За мен G7 му отстъпва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

@greensmoke7777 , защото някои ме убеждават тук, че G8s бил по-добър и хубав от V40.
А и не знам дали G8s прави по-добри снимки от овехтелия ми вече G4, който ми се иска да подновя с по-добър.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#12

Аз като фен на V серията твърдо съм решен да пропусна V40 и да си купя G8s.
V40 е добър и толкова. Няма никакви иновации за мен. Батерията при всички положения ще кара много по-малко от на G8s.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

(2019-10-03, 23:12:07)vargala81 написа:  Аз като фен на V серията твърдо съм решен да пропусна V40 и да си купя G8s.
V40 е добър и толкова. Няма никакви иновации за мен. Батерията при всички положения ще кара много по-малко от на G8s.
По добре си вземи G8x. Мисля, че е по добър и с по добра батерия.
Цитирай
#14

G8x няма ToF сензор, FaceID, HandID.
Няма и телефото камера.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#15

G8x е като 99% от телефоните през 2019-та, няма нищо отличаващо го освен ЦАП-а. Дори му липсват няколко камери. Батерията е по-добра, но вече 2 пъти се лъгах и купувах телефони само заради яката батерия и повече не искам. Батерията мога да я заредя 1-2 часа по-рано, но камери не мога да добавя! Аксесоара, който добавя втори и трети дисплей го отличава и е хубаво нещо, но не съм готов да платя допълнителната цена. Ако бях геймър - да, но за друго няма да ми влезне в употреба.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#16

Тук става дума за G8s, а не за Х. И аз съм пред същата дилема. Искам топ телефон със зуум камера и плосък екран. Само ЛГ имат такива. Но за мен V40 не е оферта защото е твърде голям. G8s тук в Германия е ок 400 евро официлен с гаранция. Чета за него от известно време и не намирам слабост. Хубавото е че мога да го купя и ако не ми хареса да 2 седмици да го върна. Така и ще направя. Лошото е, че в момента ползвам Ноут 10 и не знам как ще се представи ЛГ спрямо този звяр. Ама това извито стъкло е пълна глупост. Също така съм убеден че Sd 855 е много по ефективен спрямо Ексинус на Самсунг, особено от към пазене на батерията. Камерата ще е интересно как ше се представи.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

@Bavarche , прочети това мнение на колегата и няма какво да му мислиш.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583864

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#18

@Bavarche , в интерес на истината тук става въпрос за: "Струва ли си все още V40...".
А и @vargala81 само споменава, че G8x с нищо не впечатлява и не си струва.
От колегите тук и от сума ти сайтове си изясних, че G8s и G8 обаче си струват и са за предпочитане пред V40 , не че и V40 не си струва, но поне да падне цената му под тази на Г-осмиците.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)