Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с huawai device pin
#1

Здравейте .....днес ми се случи нещо интересно.......отидох в кафене и седнах върху huawei телефон ......(незнам модела) .......постоях няколко часа и никой не си го потърси и си тръгнах  (никой не звънна а аз неможах защото е с fingerprint) .
Знам как звучи това ......но вече сме 2019 ......всеки телефон може да се проследи от полицията така че бъдете спокойни не е откраднат .....
Искам да попитам как мога да го използвам .......като го включа ми иска device pin или да се логна в регистрацията на собственика 
очевидно немога да се логна ,затова се чудя дали има някакъв начин този device pin да се махне или ......да се научи от някъде ...
Благодаря ви предварително и моля без нападателни мнения ,аз не съм виновен че хората не си пазят вещите.
Поздрави.

|Allview| X1 Soul   Android 4.2.1 
Аксесоари
#2

Здрасти ,

Wipe Data/Factory Reset според мен ще е най-удачния вариант за да върнеш заводски настройки.

Може да прегледаш клиповете в youtube и да видиш как се прави.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
#3

Най удачния вариант е да потърсиш собственика начини много за това. Като начало сигурно имате страничка във Фейса "Зябелязано в (името на града)" или го носете в полицията ?

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • ronnie72, vlaf
#4

Дори да се ресетне ще иска акаунта с който е ресетнат. Върни го на собственика най - добре. Човека може и да почерпи.

Sent from my LG-D802
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • ronnie72, vlaf
#5

(2019-06-20, 12:11:47)венциславчо написа:   бъдете спокойни не е откраднат .....

Не че нещо, но в тая държава си има закони и намерените вещи трябва да се предават в полицията- дори и да успееш да го ресетнеш (уж има някакви начини) следващото използване на телефона е подсъдно. Достатъчно е само собственика да е подал жалба в полицията "откраднаха ми телефона в автобуса, в парка, в квартал Х и т.н." и ползващият намереният телефон ще бъде третиран като крадец. Защо ще подаде жалба за откраднат когато го е загубил- причини колкото искаш мога да ти дам. Забавно е да намериш телефон и да се нахендриш на куп проблеми, а?
#6

Ужас, вече и телефони не връщаме. Дано не го използваш никога. Купи си собствен, а този се опитай да върнеш на човека, който го е изгубил.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
#7

Интересно ми е в тоя форум няма ли модератори и админи които да си вършат работата? Явно се налага аз да ви показвам правилата:

3. Не се толерират мнения съдържащи: ..... незаконни и неморални постъпки и действия.....

Както вече казах да задържиш намерена вещ е НЕЗАКОННО, а това дали го считате за неморално е без значение.
#8

Както посъветваха колегите, автора на темата е най-добре да занесе телефона в полицията или да намери начин да се свърже със собственика на телефона!
Тук помощта, която искаш, никой няма да ти я предостави, защото това, което желаеш е адски некоректно!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#9

(2019-07-01, 09:03:37)thereal написа:  Интересно ми е в тоя форум няма ли модератори и админи които да си вършат работата? Явно се налага аз да ви показвам правилата:

3. Не се толерират мнения съдържащи: ..... незаконни и неморални постъпки и действия.....

Както вече казах да задържиш намерена вещ е НЕЗАКОННО, а това дали го считате за неморално е без значение.

Ами Админите и Модераторите ходим на работа и не можем да си позволим да сме на разположение винаги, когато на вас ви се иска. За целта се докладва, както си направил и тогава мнението ти става излишно особено в този му вид, както си го написал.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)