Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с покото при свързване с Samsung Galaxy watch
#1

Всичко е точно с часовника и телефона, обаче когато затворя приложението за часовника, той се disconnect-ва.. мнооого дразнещо. 

Някой с подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Значи трябва да дадеш повече права на приложението

1. автостартиране със системата - Settings - manage apps - permissions - autostart
2. да не пести батерия - settings - battery and performance - choose apps и му даваш no restrictions
3. при нужда да го заключиш за постоянно в паметта - oт таск мениджъра задържаш на приложението и после бутонът с катинарчето
По-скоро самия MIUI Е агресивен към приложението.

Все пак би било полезно да кажеш какво разбираш под затваряне на приложението
Цитирай
#3

(2019-06-20, 16:40:34)suffer написа:  Значи трябва да дадеш повече права на приложението

1. автостартиране със системата - Settings - manage apps - permissions - autostart
2. да не пести батерия - settings - battery and performance - choose apps и му даваш no restrictions
3. при нужда да го заключиш за постоянно в паметта  - oт таск мениджъра задържаш на приложението и после бутонът с катинарчето
По-скоро самия MIUI Е агресивен към приложението.

Все пак би било полезно да кажеш какво разбираш под затваряне на приложението
Всички от изброените неща съм ги направил. Това с катинарчето гд оправи нещата, въпреки че пак като цъкна затваряне на всички приложения с Х-а, се дисконектва за секунди и конектва наново.
Цитирай
#4

Неофициално - мяучето убива всички приложения, включително тези които изрично си задал да не спират. При мен фронта удържа само amazfit, но това най-вероятно защото е фирмено. Други техни не ползвам, но предполагам и те си работят.
Официално - няма никакъв проблем, разотивайте се.
Цитирай
#5

(2019-06-20, 20:11:52)Apollo 11 написа:  Всички от изброените неща съм ги направил. Това с катинарчето гд оправи нещата, въпреки че пак като цъкна затваряне на всички приложения с Х-а, се дисконектва за секунди и конектва наново.

А защо ги чистиш с Х-а?
имаш 6гб рам
Това не е уиндоус да трябва да е чиста паметта, за да работи бързо...
Цитирай
#6

(2019-06-20, 21:39:35)suffer написа:  А защо ги чистиш с Х-а?
имаш 6гб рам
Това не е уиндоус да трябва да е чиста паметта, за да работи бързо...

Така съм свикнал, след като вече не ползвам отворените приложения и са няколко, цъкам да изчисти всичко. Навик.
Цитирай
#7

те си се затварят сами - това, което виждаш в task manager-a е кеш в повечето време, за да ти зареди по-бързо при следващо извикване.
Иначе можеш да си автоматизираш процеса от настройките на батерията, където можеш да го накараш да чисти през 10 минути.
Реално от това ти идва и основния проблем когато не е заключено в паметта приложението ти го убиваш.
Също така постоянното извистване обезмисля autostart-a
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)