Анкета: Безжично зареждане - всеки смартфон ли трябва да поддържа такъв тип зареждане и ако не, защо? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
41.38%
12
41.38%
Не
10.34%
3
10.34%
Не е задължително
48.28%
14
48.28%
Не знам
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безжично зареждане - всеки смартфон ли трябва да поддържа такъв т?
#1

[Изображение: 83d33fa1a95e6362b55ef6da53848e4b-full.jpg]
 
  Безжично зареждане, какви са неговите предимства и недостатъци и как ще се развива в бъдеще?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

В не толкова далечно бъдеще всичко ще се зарежда безжично и е въпрос на време зарядните в комплекта да се окажат излишни аксесоари.
Същото важи и за кабелните слушалки ... постепенно ще минават на безжични.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Гласувах с не. Не го ползвам, въпреки, че телефонът ми го позволява.

По същия начин си прехвърлям файлове към компютър през кабел, вместо например през блутут.

Не мисля, че жичното зареждане ще отпадне. Когато съм в колата как ще го зареждам безжично при положение, че телефонът лежи на стойка. Трябва в такъв случай да измислят стойки, които и да зареждат в същото време.
Цитирай
#4

(2019-06-21, 10:46:51)galaxian написа:  Гласувах с не. Не го ползвам, въпреки, че телефонът ми го позволява.

По същия начин си прехвърлям файлове към компютър през кабел, вместо например през блутут.

Не мисля, че жичното зареждане ще отпадне. Когато съм в колата как ще го зареждам безжично при положение, че телефонът лежи на стойка. Трябва в такъв случай да измислят стойки, които и да зареждат в същото време.

Има такива:


[Изображение: 01.jpg]

[Изображение: 02.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • galaxian
Цитирай
#5

Мерси, явно има. Но тогава самото зарядно все пак трябва да се включи в контакт - запалката в случая. Може би наистина е въпрос на време да се наложи. Към момента обаче от хората около мен има само един дето да ползва безжично зарядно. Просто наблюдения.
Цитирай
#6

При наличие на други възможни опции за това, смятам, че не необходима.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)