Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен GEAR S3 Frontier
#1

Здравейте. Познат ми подари въпросния часовник който от дълго време не ползва. Заключил го е още при покупката в магазина заедно със телефон S8 и сега не помни нищо. На часовника ми изписва "Заключване за реактивиране". Иска си влизане в телефона с акаунта или през часовника, с приложението Galaxy Wearable. С reset на часовника не се получава. Някаква идея как да го отключим или за коша?
Цитирай
Аксесоари
#2

Той е заключен със същия акаунт от телефона. На телефона не си ли знае акаунта?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Преживях този кошмар миналата седмица.Бартеросах си Касио-то за Gear S3 Frontier.Оказа се заключен.Помислих си,че са ме скамнали с краден часовник,понеже човека от бартера обеща сърдечно сина му като се прибере да направи всичко възможно.Междувременно не чаках,след безсънна нощ и тонове изчетени форуми успях да приведа часовника в пълна функционалност.На другия ден,момчето ми прати данни за акаунт,да деактивирам заключването.Не ми бяха нужни вече,не съм и ровил.
Всеки,който има проблем-да ми пише.Имам файловете,имам ръководство,имам всичко,което е нужно за премахването на REACTIVATION LOCK: ON

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#4

(2020-05-26, 10:51:25)chopakov написа:  Преживях този кошмар миналата седмица.Бартеросах си Касио-то за Gear S3 Frontier.Оказа се заключен.Помислих си,че са ме скамнали с краден часовник,понеже човека от бартера обеща сърдечно сина му като се прибере да направи всичко възможно.Междувременно не чаках,след безсънна нощ и тонове изчетени форуми успях да приведа часовника в пълна функционалност.На другия ден,момчето ми прати данни за акаунт,да деактивирам заключването.Не ми бяха нужни вече,не съм и ровил.
Всеки,който има проблем-да ми пише.Имам файловете,имам ръководство,имам всичко,което е нужно за премахването на REACTIVATION LOCK: ON

Re:За близо 2 години успех да излекувам часовниците на трима колеги из различните форуми.Имам лични съобщения по въпроса,за съжаление измина много време,отдавна се разделих с часовника,загубил съм и необходимите файлове,процедурата едва си я спомням за флашването...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#5

@stoian_ap, пробвахте ли през Recovery менюто да върнете фабричните настройки?
https://www.hardreset.info/devices/samsu...ier-r765a/
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • milss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)