Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сгъваем Bluetooth трипод селфи стик Xiaomi с дистанционно управление
#1

[Изображение: 26971426.jpg]
   
 
Колеги, виждам все повече хора по улиците с различни селфи стикове, сгъваеми триподи и т.н. Предлагам тук да обсъждаме възможностите им, оферти и начини на употреба. Започвам с този Bluetooth селфи стик от Xiaomi, който си поръчах за 12 долара, използвайки купоните за намаление от Алиекспрес и самият магазин:

https://www.aliexpress.com/store/product...294f5u06wR

Това предложение има над 3 300 поръчки. За сравнение по другите магазини поръчките са по 20-30. Затова закономерно поръчах оттук, като доказана оферта и с оригинален произход.


[Изображение: 26971451.jpg]

Най-голям интерес се породи в мен от включеното Bluetooth дистанционно, с което можете да си правите изключително модерните напоследък общи снимки с гаджето пред различни забележителности при пътуване в чужбина. Позирате все едно ви снима фотограф, а вие сте знаменитости. Социалните мрежи са буквално заляти с тази "мода".

Споделете, ако имате такъв стик, как го използвате, примерни снимки с него и всичко останало, което ви хрумне Smile  Всякакви идеи за използването му също са добре дошли!


[Изображение: 26971526.jpg]


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
Аксесоари
#2

Бях го купил от jd за 12$(20лв), но го продадох защото тогава не ми трябваше, а сега съжалявам. С купоните не можах да се оправя или вече не са валидни. Под 16 не мога да сваля цената. А кешбекът няма да е чак толкова, че да разчитам само на него. Честито. Много добра придобивка!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

Мерси. Купоните изтичат, да. Виж на тази страница, би трябвало да ти предложи за няколко долара от Алиекспрес: https://sale.aliexpress.com/__pc/2019Mid...rSl5rSl5Eq

Самият магазин също предлага 3 долара купон, точно на страницата със селфи стика. Но явно е само за нови клиенти...

Ето и една от нашумелите напоследък снимки. С лошо качество е, свалена от публичен профил във Фейсбук, но схващате идеята. В едната си ръка мъжа държи Bluetooth дистанционно както на стика и така избира точният момент на снимката. Съществуват такива и за фотоапарати.


[Изображение: 26972357.jpg]


Още примери за спиращи дъха кадри, които може да направите с помощта на Bluetooth дистанционното:




Цитирай
#4

Хубав е стика , взех го миналата година , но е доста по-къс от предния им модел ............ който го счупихме леко Smile
Цитирай
#5

Мога да похваля Mi Global store- селфи стика пристигна за точно 10 дни с обикновена поща от Китай. Изключително приятна материя на пипане, лек и удобен. Веднага сложих един телефон да го тествам:

[Изображение: 27113936.jpg]


Bluetooth дистанционното е изключително компактно, зарежда се от USB кабел, който вече имам за Bluetooth слушалката Xiaomi:


[Изображение: 27113971.jpg]


Телескопичната дръжка има 3 нива, с които може да се удължава. Стика има и три вградени прибиращи се крачета, с които се превръща в трипод- идеално за видео разговори например! Като цяло съм много доволен от покупката! Смешна цена, характерното високо качество от Xiaomi, бърза онлайн доставка- няма какво повече да искам! Предстои интензивно използване при пътувания  и почивки Smile


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Kiridedra, redsys, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)