Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GPS изглежда не работи, проблем с Maps или тел.?
#1

Здравейте, от известно време Google Maps изобщо не може да ме намери. При включен ГПС на High accuracy с или без интернет изобщо не излиза синята точка с моята локация. Приложението е ъпдейтнато до последна версия, S9+ с андроид 8.0. До преди време го ползвах всеки ден без проблем. Трих кеша на всички програми ползващи локация както пише из нета, но не се оправя. Не знам проблема в Мапс ли е или в тела. По-скоро е в тела защото и Фейсбук например не може да ме намери при чек ин да кажем. Другата опция която дават по сайтовете е фактори ресет което не е вариант. Идеи някакви?
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен същото нещо на S9+, когато бях с него, се оправи с един обикновен рестарт, без триене на нищо друго.
А да не си забранявал някакви неща по телефона?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Провери дали си включил режим пестене на енергия.
Заради него имам проблем при отчитане на бягане със Samsung Health. Независимо дали съм дал на висока точност или не, с включен този режим, приложението не може да ме намери къде съм.

Използвам Samsung S8+.
Цитирай
#4

Рестартирането май свърши работа. Работи по-адекватно. Колкото и да е тъпо само това не пробвах. Пак е малко странно, но карай, засега е ок.

Благодаря!
Цитирай
#5

Изтегли си GPS Test или GPS Tools и провери дали ти е наред gps-a.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)