Анкета: Кой цвят за телефон Ви харесва най-много? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен
45.33%
34
45.33%
Бял
12.00%
9
12.00%
Червен
6.67%
5
6.67%
Златен
1.33%
1
1.33%
Син
14.67%
11
14.67%
Зелен
2.67%
2
2.67%
Розов
1.33%
1
1.33%
Лилав
1.33%
1
1.33%
Сив
5.33%
4
5.33%
Жълт
1.33%
1
1.33%
Оранжев
0%
0
0%
Смесен
4.00%
3
4.00%
Друг
4.00%
3
4.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой цвят за телефон Ви харесва най-много?
#26

Преди харесвах черен цвят панел, но си личат отпечатъци/драскотини и "нормални следи от употреба".
През 2013-та предпочетох бял цвят панел и от тогава насам винаги предпочитам "белите" цветове (до колкото може да се нарече "бяла" Silver версията на iPhone).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари
#27

Винаги съм харесвал бяло, но малко телефони го предлагат.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
Цитирай
#28

Сиво/сребристо, тъмно синьо, черно - всеки от тези 3те ме кефи за продължително време. За разнообразие цвета на гръбчето може да се сменя. Настоящето ХВейче е много красиво, черно и адски Лъзгаво, ама пА бяло как го отваряа отзад!.. 8-)

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#29

Сребрист, металът да блести, да изпъкват детайлите.
Цитирай
#30

Някой променил ли си е вкуса за цвят?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

Какъвто и да е, стига да е черен, ако перифразирам Форд Smile. Всъщност ми е (почти) все едно, защото никога не ползвам телефон без калъф и цветът на корпуса не се вижда.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#32

Сивия gloss от S20 линията за мен беше най-красивото нещо и съжалявам, че минахме на frosted glass. Да, намаля пръстите по корпуса и се чисти по-лесно но и без това ползвам кейс, аз и така нямам пръсти по гърба защото не го докосвам.
Цитирай
#33

Жалко, че не може да се избере повече от 1 цвят в анкетата. Предпочитам да е по-рядко срещан цвят, въпреки че това е последното нещо, което би повлияло на решението ми дали ще закупя дадено устройство или не. И без това ще го пъхна в кейс, скоро след покупката. Конкретно, еднакво много ми допадат синьото и зеленото.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#34

Винаги съм предпочитал черното във краен случай тъмно синьо.
Цитирай
#35

На телефоните различни от черно им седи най-добре прозрачен кейс или такъв с цвета на телефона, защото ако е цветен кейса и телефона не е черен става много шарено по някой път, а на черен телефон му ходи всеки кейс. Това разбира се не важи за всеки, а за този, който се втелясва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)