Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с живота на батерията
#1

Колеги, 
здравейте. От седмица може би наблюдавам едно странно поведение на телефона и продължителността на живота на батерията. Някой в последно време да му е направило впечатление това ? Налага се да го зареждам по 2 пъти на ден, а батерията е 4000mAh, направо е смешно. Какво се случва нямам представа, но преди не беше така. Телефона е твърде нов, за да си замине батерията толкова бързо. Няма и 7-8 месеца от както го ползвам. Моля за съвети.

P.S.: Не мисля, че е от конкретно приложение. В настройките показва, че фейсбук заема най-голям процент батерия.

LG Optimus L5 E610 (black)
LG G2 (black)
Samsung Galaxy Note 9 (black)
Christmas
Аксесоари
#2

Ако не е е от фейсбука, то може и да има дрейн на батерията. Провери устройството си с BetterBatteryStats или GSam Battery Monitor за процеси, които точат батерията на заден фон.

 
#3

Случайно да си актулизирал до Pie от Oreo през тази седмица? Ако да няма спасение. Познат с Note 9 взе да ми се оплаква постоянно откакто мина на Pie. Моя направо го продадох след 4 месеца мъки.


Ако не си актуалиризвал нещо поне инсталирвал ли си някакви приложения преди горе-долу седмица?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#4

След последната актуализация и при мен има нещо подобно.
#5

Ресет не е ли правен след нея?

 
#6

Не съм правил ресет, но ако продължава така мисля направо да сложа друг регион. Само не съм сигурен за запис на разговора на Индия ли беше?
#7

Ти не можеш да сложиш друг регион без сим карта за определената държава, за която искаш или без флаш с Combination файл. 
Иначе Виетнам, Тайланд, Египет и Израел са със запис на разговорите в софтуера. Аз съм си сложил израелски с помощта на израелска сим карта.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#8

Здрасти, виж и пост 20
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96393

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на losh1 за това мнение:
  • danilov
#9

(2019-06-28, 10:07:21)BGDropche написа:  Случайно да си актулизирал до Pie от Oreo през тази седмица? Ако да няма спасение. Познат с Note 9 взе да ми се оплаква постоянно откакто мина на Pie. Моя направо го продадох след 4 месеца мъки.


Ако не си актуалиризвал нещо поне инсталирвал ли си някакви приложения преди горе-долу седмица?
Аз щом го купих веднага минах на Pie. Телефонът се държи прекрасно във всяко отношение.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
#10

Колеги има си тема за дискусия на тема батерия...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)