Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 6 хубав модел ли е?
#1

Здравейте! Спечелих Xiaomi Redmi 6 от томболата и се чудя дали да го задържа или да го продам и да купя друг телефон с по-добра камера. Аз съм със Самсунг galaxy s5 и не ми работи камерата от доста време и мисля да купя друг модел или да оставя този телефон за дъщеря ми, която е на 8 години да играе на него. Какво бихте ми посъветвали? Само искам да знам дали си заслужава телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много е относително думата "хубав телефон". Redmi 6 е от ниският клас телефони на Xiaomi.Зависи точно какво се търси от телефона, и с какво може да сравняваме Redmi 6 .С галаксито с5 ли?
п.с. най-малкото щом е дошъл без пари, аз бих ви посъветвал да си го ползвате.И да го продадеш, колко пари ще му вземеш?
След това с тия пари, какво ще купите? Ако има друг бюджет, нещата ще са различни Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#3

Прав сте, просто като го продам за 170-180 лв и ще доплатя още 300-400 лв и ще си взема пак самсунг a50 или galaxy s8. Държа да е самсунг поради това, че само с него ще мога да провеждам видеоразговори без интернет.
Другият вариант да го оставя телефона за дъщеря ми да си играе с него.
Цитирай
#4

Въпроса е малко, имам пари какво да правя с тях?
На твое място, продавам и купувам Самсунг.
На това се кефиш, това харесваш, това ползвай.
На дъщеричката и вземи Самсунг нисък клас и готово, може и от олх, ако искаш да е по-евтин.
Цитирай
#5

И си подмени камерата на S5-та, 8-10лв е и се сменя елементарно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)