Анкета: Какви слушалки предпочитате - жични или безжични? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Жични, защото звукът им е по-добър
26.09%
6
26.09%
Безжични, защото няма кабели
21.74%
5
21.74%
Жични, защото няма нужда да ги зареждам
13.04%
3
13.04%
Безжични, защото с някои модели мога да отговарям на повикване, да сменям, превъртам и спирам музика
0%
0
0%
Безжични, защото се свързвам навсякъде с тях
0%
0
0%
Няма значение какви са
0%
0
0%
Всички изброени неща са жичните слушалки
8.70%
2
8.70%
Всички изброени неща за безжичните слушалки
26.09%
6
26.09%
Друго
4.35%
1
4.35%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви слушалки предпочитате - жични или безжични?
#1

[Изображение: airpodspowerbeatspro.jpg] 

Какви слушалки предпочитате - жични или безжични?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Докато LG слагат жакове и добри цифрово анологови преобразователи, ще си слушам с жични слушалки. След това пак ще ги предпочитам, но може би няма да имам избор. Жалко е, че телефони от нисък и среден клас имат жакове, а флагмани почти не останаха...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Предпочитам (и ползвам в момента) безжичните от подписа. Много по-удобно е да не ти се преплитат кабели, а през зимата е удоволствие скрито под шапка, шал, яке с висока яка - никъде нищо не се закача/оплита/дърпа, докато с жичните е голямо премеждие да се завъртиш малко по-рязко както си навлечен и веднага дърпа кабела на една от двете слушалки, което е голям дискомфорт за мен.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

От гледна точка на качество по хубаво от жицата няма.
Предпочитам винаги жично озвучение.
За щастие не ми се налага да ползвам телефон със слушалки.
BT е много удобно, но само дотам всичко други е само минуси в сравнение с жицата.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)