Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Xiaomi Redmi 6A - shortcut/storage ?? problem-и и нерви
#1
Sad 

:bИмам нов телефон но съм изключително объркан и изнервен. И тоя форум също ме изнерви защото прескача от Redmi 5 на Redmi 7 и 6 го няма ? к'во? 

Не съм по телефоните но си смених телефона на скоро защото стария ми беше от миналия век и беше изключително бавен. Та въпросите са ми

> как мога да си сменя шорткътите на екрана? изкл изнервящо е да гледам 30 икони на 29 безполезни неща който не ми трябват и не мога да ги махна. На стария си телефон можех да махна всичко което искам и да си направя екрана точно както искам. На тоя телефон е пълно с някви лайна дето само ми пречат и не знам как да ги махна. 
Мен ми трябва само функцията за телефон, браузър, музика, камера и галерия. Друго не ми трябва. Да ти е*а тъпия гугъл с 30 ап-а само ми се бута в лицето. ФМ Радио ? Не ми трябва смотано радио. Скенер,компас, feedback - как да ги махна тея грозните неща ? Аз ако искам да си отворя скенер ще си отворя менюто и там ще го търся, не искам всеки път като си откюча телефона да ги гледам тея лайна. 

Исках да си изтегля spotify - не ми дава, искало google play. Мамка им на тея олигофрени от гугъл само ми се бутат в лицето и в живота, не искам да им ползвам услигите, освен търсачката.. КАТО СЪМ СИ НА КОМПЮТЪРА. К'во постоянно ми се бута в лицето тая смотана компания, то бива нахалство и наглост ама тва тяхното изобщо на нищо не го мяза. Не мога да си изтегля един апк без да трябва да се занимавал с тая боза?! Изтеглих си апк-то на компютъра и го прехвърлих с усб кабела и сега не мога да го намеря къде е на смотания телефон

> как мога да си гледам кви файлове има на  телефона и на сд картата с тва редми 6? изобщо нищо не можах да намеря, пробвах всичките опций, никъде даже не ми показва мойте файлове? ??????????? 

аз за това не си падам по телефоните, просто губя мозъчни клетки като гледам къф хаос и ква пародия е това, само дай да ти спамим реклами и да гледаме да ти промием мозъка, пълна скръб

помагайте с навигацията на тоя телефон че не знам кво да правя вече, търся в гугъл ама нищо не намира тоя смотания гугъл дето е пълен с цензура и с манипулирани търсения
Аксесоари
#2

Пробвайте да съберете шорткътите в една или няколко папки като ги преместите един върху друг, иначе за файловете трябва да има вграден файлов мениджър, ако няма изтеглете си,например Еs file Explorer ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
#3

Естествено че ще иска гугъл плей, от там се теглят приложенията. Ако няма си попаднал на някоя версия за Китай. Със всичкия тоя хейт към гугъл що не си взе айфон?

Вечния бетатестер!
#4

Продават все още телефони с копчета, продавай го тоя боклук и си купи свестен телефон, даже и пари за успокойтелни ще ти останат.
После пий една ледена бира в някое кафене с някоя готина мацка, живота е красив.
Не го губи с настройките на един "скапан" телефон.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root, gfdgsdf, milenvn
#5

Давам ти приятелски съвет.Пусни го за продажба, и си вземи нокия с фенерче.По новите модели имат и блутут и фенерче и радио.Батерията им кара достатъчно дълго.Няма да ти се набива гугъл плей в лицето, иконите ще са подредени.Ще се видиш в телефон.Тия буклуци от Xiaomi, как могат толкова тъпа система и телефон да направят, не мога да си го обясна.

Honor Magic 5 pro Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
#6

Отключваш буутлоудъра, слагаш един ром с чист андроид, без гугъл апс и си свиркаш.
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...50105&view
Spotify теглиш от арк mirror, но няма гаранция дали няма да иска google play services

Няма раздел за редми 6, защото не са изпълнени правилата за отваряне на раздел

Приложенията могат да се подредят само с външен launcher.
Свали си Nova пак от apkmirror
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
#7

За кво му отговаряте не виждате ли, че е адския трол. Няма ли модератори тука да трият?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 3 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • cinizam, galev_90, Victormihov
#8

^Къф трол съм бе. Аз сериозно питам, ти си трол дето не пишеш нищо полезно

@ Jiktak
със search намерих file manager иначе никъде не го показва

а това дето го каза ще ги махне ли от главния десктоп/екран?

@ Marcus
защото не разбирам нищо свързано с телефони, а гугъл го мразя защото са нахални и ми се бутат в лицето. За кво ми е гугъл плей като не ми трябва? На стария си телефон го бях спрял и нямах никакви ядове и проблеми. Та тоя телефон за кво изобщо е пуснат и как се маха

@ Victormihov

Да ама късно вече

@ Suffer

как се отключва тоя битлоадър и кво е тва? за първи път го чувам
и какво имаш предвид с тоя нова лаунчер, мога ли да ги махна всичките от главния екран?

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569

тоя пич за к'во говори? аз не мога да намеря Google Play -> Help & feedback -
къде го търся тва ? ще ми свърши ли работа това което той го казва
#9

Последното трябва да е на английски телефона. Няма да ти свърши много работа, то е за забрана само на определени приложения.

Лаунчър е просто програма, с която можеш да смениш изгледа на главния екран и прозорците, а всичко останало да излиза при натискане на определена икона. По принцип без гугъл трябва да си го изтеглиш и инсталираш ръчно:

https://www.apkmirror.com/apk/teslacoil-.../download/


Отключването на буутлоудъра дава свобода дс си инсталираш различен от стоковия софтуер
http://en.miui.com/thread-2932736-1-1.html
Но не препоръчвам ако не разбираш от флашвания. Или разкарай андроида или вземи такъв без MIUI - някоя нокиа, моторола
#10

оправих си всичките проблеми с Нова лаунчера и с quickball

мерси много
[-] 1 потребител изказва благодарност на gfdgsdf за това мнение:
  • suffer
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)