Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Покупка на Гугъл Пиксел 3
#1

Има ли хора във форума с телефон на Гугъл? Ако има, споделете малко за тях, защото много се надъхах в последните няколко дни и ми се иска да пробвам тяхно устройство. От български сайт ще се поръчва евентуално.. Интересуват ме най-много тези неща: Зарядното с което идват за Америка ли е? Ако да, то от къде да си купя преходник за нашите контакти.. Камерата макар 1, прави ли достатъчно добри снимки и трябва ли да се правят някви гимнастики като го включа или си стартирам като нормален телефон? Не е важно да има кирилица, но ако има ще е супер.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Приятелю...?
Има толкова много матерял по соц.мрежи, които отговарят на въпросите ти, че незнам дали си заслужава да пиша каквото и да било.Отвори youtube и погледай.Въпроса ти за камерата е абсолютно излишен.Няма по добра.Батерията също е супер.Навигацията и софтуера даже няма да коментирам.Преходници има във всеки магазин от типа"китайски магазин".
Поздрави и препоръки за телефона

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#3

Приятелю, не случайно искам мнения на хора, които използват телефон от тази марка. В ютюб могат да изкарат даден телефон пълен боклук, или пък невероятно постижение. По-ценно е мнението на хора от нашата страна, които ги използват, за да ми кажат най-важното преди да го купя, защото не са малко пари. Жив и здрав и ти Smile

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Имал съм и трите, камерата е добра, батерията не толкова, зависимост как ползваш телефона. Това е телефон на Гугъл нали се сещаш няма как да няма бг език. Чист андроид няма мъки няма нищо, камерата минус е ако си фотограф, липсва мануел но пък може да свалиш някое приложение.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Iordannenov
Цитирай
#5

(2019-06-30, 21:02:20)tiesto_pld написа:  Имал съм и трите, камерата е добра, батерията не толкова, зависимост как ползваш телефона. Това е телефон на Гугъл нали се сещаш няма как да няма бг език. Чист андроид няма мъки няма нищо, камерата минус е ако си фотограф, липсва мануел но пък може да свалиш някое приложение.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Не съм фотограф, достатъчно е на автоматичен режим и на дневна светлина да прави свястни снимки. За Батерията е ясно.. С моето ползване ( малко фб, ютюб и четене на новини с ало ало, би трябвало работния ден да ме изкара)..

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2019-06-30, 20:59:42)Iordannenov написа:  Приятелю, не случайно искам мнения на хора, които използват телефон от тази марка. В ютюб могат да изкарат даден телефон пълен боклук, или пък невероятно постижение. По-ценно е мнението на хора от нашата страна, които ги използват, за да ми кажат най-важното преди да го купя, защото не са малко пари. Жив и здрав и ти Smile

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Не си прав.Дали питаш тук или гледаш където и да било по сайтовете, мнението е винаги персонално и в 90% от случаите е невалидно за другите.Всеки си има мнение.Във форумите пишат (в голяма степен) хора, които хвалят единствено телефони и производители, които ползват и могат да си позволят.Единствения начин да имаш представа за дадено устройство е да го видиш и пробваш.Във всеки друг случай ще бъдеш подведен в някаква степен.Но моето мнение е че Google Pixel и особено Google Pixel 3 е един от най-добрите телефони произведени до сега.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#7

Ако ще взимаш пиксел, чакай 4 или 2 защото идва по-евтино а камерите са еднакви.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-06-30, 21:13:06)vaskojj написа:  Не си прав.Дали питаш тук или гледаш където и да било по сайтовете, мнението е винаги персонално и в 90% от случаите е невалидно за другите.Всеки си има мнение.Във форумите пишат (в голяма степен) хора, които хвалят единствено телефони и производители, които ползват и могат да си позволят.Единствения начин да имаш представа за дадено устройство е да го видиш и пробваш.Във всеки друг случай ще бъдеш подведен в някаква степен.Но моето мнение е че Google Pixel и особено Google Pixel 3 е един от най-добрите телефони произведени до сега.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk
Не си прав ТИ, ще пита, ако трябва 10 пъти, човека иска мнения от НАС Българите .Нямаш право да му казваш какво да пита и какво не.
Не е нарушил нито едно правило, освен това е в правилната тема. Ако не желаеш да му помогнеш, просто не го прави- НЕ си длъжен, но да го хокаш, че пита за телефон в правилната тема си е чиста НАГЛОСТ.

По твоята логика, можем да затворим целият форум, цялата информация я има в ютуб и в руски и американски сайтове, само четете и търсете.
Цитирай
#9

Поствам мое старо мнение, от преди 5-6 месеца!

-----------

И аз преди месец бях на подобна чуденка.
Взех си Pixel XL.

Минуси поне според мен!

Рамките на телефона, можеше да е екран повече. На външен вид изглежда като среден клас телефон, а не премиум.
Няма Миракаст, нещо, което ми е важно на мен и все още си търся евтин Хромкаст. За теб може да не е голям проблем.
Батерията е средна работа. Ако играя игри - 3 до 4 часа. Ако не играя.. Над 5 часа.
Но аз ползвам фейсбук през Opera и не ползвам месинджъри. Яркоста ми е на 35%, но е автоматична, регулира се. Аз от батерията съм доволен, пиша за нея, защото за други хора тези показатели са ниски.
Fingerprint-а отключва по-бавно от на другите телефони.
Чистият Андроид може да е проблем за някои хора.
Аз още му свиквам. Явно си оставам фен на EMUI хаха

Като цяло, телефона си заслужава през 2019. И дори за след още 2-3 години, стига да е здрав.

------------

Това е за първия Пиксел, третия ще бъде доста по-добър, със сигурност.

Батерията ми кзкарва 4 часа.
Нямаш слот за памет, трябва ти повечко. Но снимкитр ти отиват в Гугъл Драйв и не заемат място.
Аз съм със 128гб версия. Заел съм 20 гб.
Минус си остава, ако искаш да стриймваш на телевизора, трябва да си купиш Хромкаст.
Вече свикнах на чистия андроид и замислям купуване на Пиксел 4,когато излезе. Станах си фен на Пиксела!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)