Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Honor 10, P30 Lite и Xiaomi Pocophone F1
#1

Здравейте. Чудя се кой от тези 3 модела да си избера. Досега съм ползвал винаги Самсунг, но им минаха златните години и реших че е време да сменя марката. Какви са ви впечатленията от тези модели? Не са баш бюджетни, но ме заинтригуваха достатъчно
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_furyy за това мнение:
  • Downlow
Цитирай
Аксесоари
#2

Pocophone. За мен определено е телефонът на 2018 г. Най-добрата комбинация между цена и качество. Добра бързина, батерия, прилична камера особено с gcam. С една дума - желязо.

Honor 10. Според мен, основното му предимство спрямо другите два телефона е по-компактният размер, но и най-слабата от трите батерии, поне според тестовете в нета.

P30 Lite. Този е от тази година, съответно би трябвало да кара една година повече откъм ъпдейти, ако това е важно при покупката. Естествено, че е подобрена версия на предишните P Lite модели. Приличен телефон.

Ако аз трябваше да купувам един от тези трите, бих ги наредил така:
1. Pocophone - миналогодишно желязо, но все още желязо, дори за 2019 г.
2-3. Honor 10 и P30 Lite - тук изборът е между компактността и модел от текущата година.

Не съм ползвал нито един от трите телефони, така че мнението ми е базирано на информация от нета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • ivan_furyy
Цитирай
#3

Pocophone F1 e флагман с недостатъци, но има голяма батерия, флагмански процесор, ниска цена и добра камера, но пък е с ips дисплей, не е водоустойчив, пластмасов е, има голям ноч. Но като цяло ако това не е проблем го вземи, защото другите които си изброил нямат тези неща.
Huawei Honor 10 е добър, но вече е стар модел, но също е с флагмански процесор, има добра камера, но е с малък дисплей.
Huawei P30 Lite е с нов Android, но пък е среден клас, стъклен е както и Honor по-горе. Ти си прецени кое ти трябва най-много.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • ivan_furyy
Цитирай
#4

Я се метни на един Xiaomi Mi8, и не се занимавай.Цената е почти същата, като на F1.Имам го.Не го ползвам в момента но съм супер доволен от него.Дизайн, процесор, дисплей и по моето скромно мнение много добра камера.В момента ползвам P20 Pro и Google Pixel 3.Разлика има единствено в камерата и то ако си силно предирчив във нощните снимки.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
[-] 2 потребители изказват благодарност на vaskojj за това мнение:
  • fifth_root, ivan_furyy
Цитирай
#5

(2019-07-02, 15:03:41)hazART написа:  Pocophone F1 e флагман с недостатъци, но има голяма батерия, флагмански процесор, ниска цена и добра камера, но пък е с ips дисплей, не е водоустойчив, пластмасов е, има голям ноч. Но като цяло ако това не е проблем го вземи, защото другите които си изброил нямат тези неща.
Huawei Honor 10 е добър, но вече е стар модел, но също е с флагмански процесор, има добра камера, но е с малък дисплей.
Huawei P30 Lite е с нов Android, но пък е среден клас, стъклен е както и Honor по-горе. Ти си прецени кое ти трябва най-много.
За Pocophone наистина съм чувал хубави неща.
Единствено не ми харесва пластмасата и големия прорез (нотч)
За P30 Lite гледах ревюта, особено в чужбина изобщо не го одобряват, някъде хейта е прекалено голям, не мога да разбера защо. Въпреки това ми допада общо взето, само не знам дали си заслужава. А Honor 10 знам за камерата че е страхотна (вероятно колкото на P30 Lite) и процесора също. Но големината пък е скромна... честно казано не знам какво ще стане, кой ще избера. Най-добре да го карам по интуиция щото и 3-та модела си имат  недостатъци

(2019-07-02, 14:18:33)galaxian написа:  Pocophone. За мен определено е телефонът на 2018 г. Най-добрата комбинация между цена и качество. Добра бързина, батерия, прилична камера особено с gcam. С една дума - желязо.

Honor 10. Според мен, основното му предимство спрямо другите два телефона е по-компактният размер, но и най-слабата от трите батерии, поне според тестовете в нета.

P30 Lite. Този е от тази година, съответно би трябвало да кара една година повече откъм ъпдейти, ако това е важно при покупката. Естествено, че е подобрена версия на предишните P Lite модели. Приличен телефон.

Ако аз трябваше да купувам един от тези трите, бих ги наредил така:
1. Pocophone - миналогодишно желязо, но все още желязо, дори за 2019 г.
2-3. Honor 10 и P30 Lite - тук изборът е между компактността и модел от текущата година.

Не съм ползвал нито един от трите телефони, така че мнението ми е базирано на информация от нета.
Honor 10 и P30 Lite не мога да сравня защото на единия процесора е флагмански пък е доста стар модел и има малък екран, а другия има 3 камери, огромен екран пък е със среден клас процесор, явно това е да се казваш Lite(орязани са по-премиум неща)?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)