Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нарастващо звънене?
#1

Здравеѝте,липсва ли вече включването на нарстващ звук при звънене или аз не го откривам.И ко го няма има ли приложение което може да го вкл.защото ми е мн удобно.Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Хихи..дай повече инфо де!
Шофьор-"Колко километра в час Max. се движи автомобила ми?"
Механик-"Какъв е автомобила?"
Шофьор-"Ами..с 4 гуми,фарове и клаксон"
Какъв е апарата,с коя версия на андроид е,нещо правено ли е по него,изведнъж ли престана да увеличава звъненето?
До сега не съм попадал на телефон,който да няма функцията,но лесно може да бъде спряня от настройки на аудио-профила.Виж си настройките на звука.
Цитирай
#3

Всъщност и при мен липсва тази опция за постепенно увеличаване на звука (или поне в настройките за звуци няма това), но в действителност не ми е било проблем, защото това ми е необходимо най-вече сутрин при аларма, за да не ме стряска.
Едва сега проверих за опцията и виждам, че вероятно и на Mi Mix2 липсва, докато на Сонито например я има.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

Аз разбрах въпроса за звънене при повикване.Иначе при алармите и системните нотификации и при мен го няма вече повишаващото звънене,от както го флашнах с Андро v.6.0.1.Особено за будилника ми липсва,беше яко с нарастващото чуруликане Smile
Цитирай
#5

телефона е sony xperia xa2 .андроид 9(но и при 8 го нямаше).проблема е че просто като имам входящо повикване искам звука да е нарастващ,защото ако вкъщи съм го намалил и забравя да го увелича навън не се чува!.....пс.в настроѝки изобщо няма опция за нарастващо звънене!
Цитирай
#6

Именно за звук с увеличаване при позвъняване имах предвид и аз.
Постепенното увеличаване ми е с налична опция само при алармата, но липсва при позвъняването.
За протокола, Андроид версията е 8.0

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

при мен и там го няма ,но по важно ми е при повикване Bu
Цитирай
#8

True Phone Dialer & Contacts има такава функция в настройките за пллавно усилване на звъненето. Версия 1.7.1 ползвах доста време и се държеше стабилно, сега чета отзивите от ъпдейта, че са омазали хубавото приложение...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)