Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi CC 9, Mi CC 9e и Mi CC 9 Meitu Edition - магазини, покупка, цени
#26

(2019-08-28, 12:47:23)aladin написа:  Как е в сравнение с Note 7 според вас?
За мен е доста по-добре.Като скорост е малко по-бърз/на нивото на 7 про-и него го имах/,дисплея ми харесва повече,по-добра егономика,сензора за близост вече работи като на истинско ми/8,9,9-се и тях съм ги имал/,за разлика от ноте 5,ноте 7 и ноте 7 про/.Основната камера фокусира по-бързо от на ноте 7,но като качество на снимките няма голяма разлика/освен ако не си фотограф/.Скенера като скорост е същия но това че е в дисплея ми харесва повече.Като батерия за сега ми държи малко по-малко от на ноте 7.След няколко цикъла на зареждане се надявам да станат на едно ниво поне.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари
#27

аз вече съм на трето зареждане и сякаш ми държи по-добре от първото.на хартия би трябвало с лекота да надмине батерията на ноут 7,но все пак говорим за миуи и е факт че с всеки ъпдейт осир@т някои неща.ако няма чист андроид за модела,ще го прехвърля на жената,и да има нещо с неговите размери занапред.
Цитирай
#28

Здравейте аз съм с mi9 se, телефона е супер само от към батерия зле, което е много  важно, искам да питам mi cc9e има ли български език , благодаря
Цитирай
#29

Няма все още,а и ми А3 вече е на достъпна цена,който е същия апарат
Цитирай
#30

Mi global store предлагат да флашнат xiaomi.eu. Въпроса ми е някой поръчвал ли е който и да е модел и фейк ром ли са слагали или наистина еу?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#31

ами за cc9e няма от xiaomi.eu,все още.
Цитирай
#32

(2019-07-13, 10:40:02)suffer написа:  Ако имаш някакви въпроси за китайския ром, пускай нова тема и питай
Има ли нова тема за това, уж тражих ама не видел..?
За Mi CC 9 питам, да го направим ЕУ..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#33

Пускай смело. Ако има ще ти дадат линк към нея
Цитирай
#34

Mi cc9 има глобален ром,в който предполагам че ще има бг
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)