Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов телефон около 250лв
#1

Трябва ми спешно нов телефон, не мога да отделя много пари затова разглеждам в този ценови диапазон. Засега съм се загледал в Samsung a10, moto g6 play, redmi 7 32/3 който е малко над бюджета, ако може някой да ме светне, приоритет е добра работа за поне година, не се използва за нищо особено, социални мрежи ютюб музика някоя снимка тук там и това основно, един добър живот на батерията също ще е добре дошъл
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi note 7 с две ръце

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

А самсунга как е, за съпоставка до сега ползвах X compact, изключително бях доволен от работата така че търся нещо с подобни показатели но наистина не разбирам какво точно да гледам Smile
Цитирай
#4

Самсунга е с 2 гб рам, според мен за 2019 година е неприемливо, дори и за ефтин телефон.
Xiaomi нямат равни в тоя клас.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#5

В момента редми 7 в една от големите техно вериги на онлайн поръчка е на 248 лв. мисля, че си струва.
Цитирай
#6

Xiaomi-то е най-добро за тези пари. Друг вариант е някой евтин модел на Nokia. Имат добра поддръжка и големи батерии.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

Redmi 7. Па ако сбереш още 50лв, за Redmi Note 7 може да кандидастваш.
В тоя ценови диапазон всичко друго ще е смях.
Цитирай
#8

А кое е по-добро измежду Nokia 7.1, Honor 8X и Xiaomi Redmi Note 5

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#9

Нокиата е със стоков Андроид и по-компактен размер спрямо другите два, което може да е както предимство, така и недостатък. Зависи какво търсиш.

Шаомито е с една версия по-назад за ОС.

Шаомито и Хонор имат по-издръжлива батерия.

Нокиата има най-ниска SAR стойност за главата.

Като цяло са една бира и нещата опират до предпочитан размер и вид на ОС - стоков, ЕМУИ, МИУИ.

Разцъкай ги в някой магазин и събери преки впечатления.

Не знам за какви пари си ги намерил, но мисля, че за подобни пари може да намериш Redmi Note 7.
Цитирай
#10

До 230 лв са през мобилен оператор след подновяване на договор.
Редми нот 7 и на мен ми харесва, но него няма от къде да го взема за под 250 лв

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#11

Привет,
Открай време Технополис предлагат не лоши цени на Моторола. И аз наскоро трябваше да си купя спешно телефон (евтин), колкото да не оставам откъснат от света. Та, като виждам в първия какво си посочил като критерии мисля, че това не е лош избор:

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...Y/p/572307

Много приятен Android имат, почти стоков, батерията е ясно, няма какво да се коментира там. Слабичък е откъм чипсет. RAM-a щом няма да го натоварваш с игри или тежък мултитаск ще ти върши работа. Моята Мото Е5 я дадох на майка ми скоро и си взех Мото One за 339 лв. Смятам, че това е супер евтината (но и осакатена де)алтернативна версия на Pixel. 64/4 версия е и ми върши чудесна работа. Батерията кара ден без проблем. Искаше ми се да е Redmi Note 7 вместо Мотото, но най-вече Андроида ме спря, както и по-високата цена на Xiaomi-то тогава, близо 100-ина лева отгоре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)