Анкета: От флагманите на ОнePlus кой Ви харесва най-много? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
OnePlus One
0%
0
0%
OnePlus 2
0%
0
0%
OnePlus 3/3T
8.70%
2
8.70%
OnePlus 5/5T
13.04%
3
13.04%
OnePlus 6/6T
8.70%
2
8.70%
OnePlus 7
4.35%
1
4.35%
OnePlus 7 Pro
21.74%
5
21.74%
Нито един
43.48%
10
43.48%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От флагманите на OnePlus кой Ви харесва най-много?
#1

[Изображение: AH-One-Plus-flagships-history-May-2019.jpg]

От флагманите на OnePlus кой Ви харесва най-много?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Разделил съм 7 и 7 про, защото са доста различни.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Най ми харесва OnePlus 5T, нищо не казваха, че е копие на iPhone 7 Plus заради двете камери. Останалите след него са еднообразни, а OnePlus 7 Pro с този крив дисплейр тип Samsung ми прилича на техен телефон, а по този начин му се губи ефекта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Моя телефон ,OnePlus 6 два пъти го изтупвам от шестия етаж . Първия път казвам късмет , но и след втория работи без проблем ,няма спукване ,защото съм с кейс, но без защитно стъкло и всичко си е здраво и външно. Замислям се дали са го сменям и затова започнах да гледам мнения и цени. Ще си остана с него ,защото преди него изтупах Самсунг на два месеца. Стана на сол и се накъдри като макарон. Не съм изброила и колко пъти съм го изпускала и то навън. Не му правя реклама ,просто това са фактите
Цитирай
#5

N10 незнам дали е флагман, но няма проблеми вече 9 месеца яка експлоатация

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#6

Най ми харесва OnePlus 3/3T,защото е с една камера от зад и с алуминиев корпус.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)