Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZF 551 ML не може да бъде спрян
#1

Здравейте колеги, от няколко дни имам следния проблем, тел. ми не може да се изключи. Имам предвид не тотално, а просто да спре след като съм правил нещо с него, без значение дали използвам двойното почукване по екрана или бутона (екранът изгасва за секунда и след това пак се включва и стои така докато му падне батерията). Преди да започнат тези проблеми постоянно пресветваше, че е монтиран (asus flip cover) какъвто аз никога не съм слагал. Принудително спрях процеса (май неуспешно) и опитах да го деинсталирам, (също неуспешно). Сега така и не мога да намеря в менюто това приложение (asus flip cover), и всеки път когато го погледна екранът свети и направо топи батерията, а като го мушна в джоба се активира какво ли не. До този момент тел. работеше безпроблемно, батерията държи целия ден без проблем. ако някой е запознат с проблема ще се радвам да помогне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай за решаване на проблема с reset на устройството си. Погледни за отговор и на 4PDA - цък

 
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, но понеже вече 4 год. просто го ползвам безпроблемно, въобще не съм запознат ка да направя това и какви ще са последствията, защото е пълен със снимки и какво ли още не.
Цитирай
#4

За съжаление ресет не помогна (както и очаквах) просто някакъв сензор е полудял и постоянно си мисли, че има поставен asus flip cover, ако някой има идея как този сензор може да бъде спрян, 'шунтиран или излъган нека пише. Има ли приложение, което може да влияе на работата на сензорите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)