Анкета: Кой телефон чакате повече - Samsung Galaxy Note 10 или Huawei Mate 30? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Чакам повече Samsung Galaxy Note 10
18.75%
6
18.75%
Чакам повече Huawei Mate 30
15.63%
5
15.63%
Не чакам нито един
28.13%
9
28.13%
Чакам новите iPhone модели
3.13%
1
3.13%
Не чакам нито един, защото ще са много скъпи
3.13%
1
3.13%
Чакам да излезе Samsung Galaxy Note 10, за да спадне цената на Samsung Galaxy Note 9
0%
0
0%
Чакам да излезе Huawei Mate 30, за да спадне цената на Huawei Mate 20/Mate 20 Pro
6.25%
2
6.25%
Чакам Samsung Galaxy Note 10 заради писалката
0%
0
0%
Чакам други телефони
21.88%
7
21.88%
Друго
3.13%
1
3.13%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон чакате повече - Samsung Galaxy Note 10 или Huawei Mate 30?
#1

[Изображение: Note-10-final-render-1.jpg]

Кой телефон чакате повече - Samsung Galaxy Note 10 или Huawei Mate 30?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

И двата

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#3

Много странна анкета. Така по двойки телефони могат да се пуснат неограничен брой анкети.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#4

Е  тези се чакат сега, няма да пусна за Samsung Galaxy S8 и Huawei P10.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Чакам да видя епъл дали ще пуснат пръстов отпечатък в новите си модели за да бодна един на мястото на моя 8+. Хуауей не искам да погледна. От Самсунг Ноут 10 не очаквам кой знае какво ново, че да ме накара да го взема на мястото на С10+ който имам и ме удовлетворява напълно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Iordannenov
Цитирай
#6

(2019-07-08, 20:04:29)tonus написа:  Чакам да видя епъл дали ще пуснат пръстов отпечатък в новите си модели за да бодна един на мястото на моя 8+. Хуауей не искам да погледна. От Самсунг Ноут 10 не очаквам кой знае какво ново, че да ме накара да го взема на мястото на С10+ който имам и ме удовлетворява напълно.
И аз чакам Епъл, защото много си ги обичам, но също така чакам и новия Пиксел, защото напоследък много се интересувам от тях. Ноут ще е скука, Хуауей може да изкарат нещо красиво, но няма да има огромна разлика със сегашните..

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Цитирай
#7

Точно при Мейта са новостите, а всичко след него е претоплена манджа.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#8

От телефоните, които ще излезнат до края на годината най ми е интересно какво ще изкарат от Google. В момента за мен те са лидери в мобилната фотография и ми е интересно дали ще вкарат повече камери в новите си телефони, например широкоъгълна и телефото.

Мейт 30 го чакам дотолкова, доколкото да видя с каква ОС ще го пуснат и евентуално какво ново във фотографията от Huawei. Мисля, че с Mate 20 Pro и P30 Pro дръпнаха сериозно в това отношение и очаквам впечатлението да продължи.

Samsung и Apple са ми най-безинтересни. Допускам, че Note 10 ще е S10 с писалка, както се получава в последните 2-3 сезона, а Apple ще правят революция с нещо, което го има в Андроид от поне 2 години. Всъщност, при тези най-интересно ми е колко по-скъпи ще са новите им телефони.

Имам интерес и към Sony. Говори се за Xperia 2 и 20 модели, които да се появят до края на годината. Там по-скоро не знам какво да очаквам и точно това е интересното. Бих приел като разочарование ако разликите спрямо моделите 1 и 10 са просто повече RAM и storage.

И разбира се, ще има ли официално Pocophone 2.

Това са нещата, които ще следя с интерес до края на годината.
Цитирай
#9

Аз вече не чакам нищо, всичко е едно и също.
Телефоните вече се продават на база добра цена, защото и телефон от 2018-та върши абсолютно същото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)