Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MYPHONE HAMMER ENERGY vs SAMSUNG XCOVER 4
#1

Помагайте дилемата е голяма?Приемам и други предложения във този сегмент и ценови клас.
Цитирай
Аксесоари
#2

Приятелю и двата са..........абсолютни боклуци.Намери си в този ценови клас запазен втора ръка нещо.Това мога да те посъветвам. Успех

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#3

Работата ми е навън,и ми трябва нещо такова. Камери и хардуер не ме интересуват. Важно е да работи,без да забива.
Цитирай
#4

Наистина тези телефони вече не са актуални откъм хардуер и няма как да работят гладко.
Моят съвет е да се огледаш за нещо с IP сертификат и да му вземеш хубав кейс. На първо четене се сещам за Xiaomi Note 7 Pro, но сигурно има и други подходящи модели.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-07-06, 15:22:03)i770514 написа:  Работата ми е навън,и ми трябва нещо такова. Камери и хардуер не ме интересуват. Важно е да работи,без да забива.
Ами...не знам какво да те посъветвам.По добре ако някой друг има идея да пише.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#6

Един кейс от https://urbanarmorgear.com/ или подобен, съответно телефон с IP сертификат и стъклен протектор. Тея дето си ги дал за пример, не стават.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#7

Моят опит с подобни телефони показа че нормален телефон със защити(кейсове и др.) не издържа на физиката колкото произведен специално на темата телефон.
Смених 3 Xcover-a (2,3 и 4), в момента ползвам CAT S41, и следващият ще е пак подобен.
По темата мога да кажа че Xcover 4 не ми хареса като екран и камера. Поляка не съм ползвал, но ми харесва. Даже се двуомях между него и CAT-a.
И понеже някой по-горе каза че телефоните са стари и неактуални, аз още си имам Xcover 3.Ползвам го понякога, и работи много добре, като втори телефон за работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)