Анкета: Коя марка според Вас предлага най-добро съотношение цена-качество? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung
10.20%
15
10.20%
Apple
2.72%
4
2.72%
SONY
0.68%
1
0.68%
Nokia
1.36%
2
1.36%
HTC
1.36%
2
1.36%
Huawei
10.88%
16
10.88%
Motorola
2.04%
3
2.04%
Xiaomi
55.10%
81
55.10%
LG
6.12%
9
6.12%
OnePlus
4.76%
7
4.76%
Oppo
0.68%
1
0.68%
Vivo
1.36%
2
1.36%
Друга
2.72%
4
2.72%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коя марка според Вас предлага най-добро съотношение цена-качество?
#1

[Изображение: 357334e1499575775o1669.jpg]

Коя марка според Вас предлага най-добро съотношение цена-качество?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

OnePlus

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#3

Apple, Pixel
Макар, че пиксел не видях в анкетата

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

То е ясно - Xiaomi

POCO X3 NFC 6/128
[-] 4 потребители изказват благодарност на gazara74 за това мнение:
  • 007Georgi, fifth_root, milenvn, Victormihov
Цитирай
#5

Няма коя марка да бие Xiaomi в съотношението на цена и качество.
Мнения като Apple/Samsung и Pixel са смешни в тая тема.

Да не говорим, че и 3те марки които изредих по горе дават много повече дефекти от апаратите на Xiaomi Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 5 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • cinizam, fifth_root, gazara74, milenvn, Victormihov
Цитирай
#6

Не е необходимо да да правиш генерални изводи кое е смешно, и кое не! Има анкета, в която се пита "според вас" ,  според мен е така, това че ти не споделяш моето мнение, не значи че трябва да налагаш своето на останалите!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#7

@pepy1, виж резултатите и не се напрягай.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • cinizam, fifth_root
Цитирай
#8

Регистрирани, потребители без малко 41 000, гласували до момента малко над 20! За кои резултати, за тези на 20 гласували ли? Както споменах,  въпросът е ясен, моя отговор също. А напрежение в мен няма никакво! Smile Не е необходимо да се превръща анкетета в спор, тя е за изразяване на предпочитанията на всеки, не за заяждане, генерални заключения и фенщина!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

Пепи, а според теб коя марка е с най-добро съотношение цена/качество?
Цитирай
#10

Според мен няма такова съотношение цена-качество. Избираш или ниска цена или високо качество. Всеки, който е ползвал висок клас телефон и си направи експеримента да мине на по-нисък клас на момента усеща огромна разлика в качеството на изработка, дисплей, камера, софтуер и т.н.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche, L1892
Цитирай
#11

Не мисля така, правил съм такива експерименти, понякога плащам 2 пъти по-ниска цена, а телефона е също толкова качествен колкото по-скъпият.
Всичко е въпрос на предразсъдъци и убеждение според мен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, ronnie72
Цитирай
#12

Вече почти всяко китайче.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#13

Естествено начело е Xiaomi, защото най-често повтаряната реплика от потребителите на марката е:
За толкова пари - толкоз.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#14

Цена/характеристики най-добро съотношение: Сайоми. За качество не мога да кажа имам го само от няколко месеца. Стария Самсунг 5год. не е мръднал,само дето стана  бърз като костенурка.
Цитирай
#15

ZTE

Няма по-добро като цена качество и хардуер.

Galaxy Tab P7300
Цитирай
#16

Huawei категорично - отлична изработка, качество, външен вид, EMUI без който не си представям смартфон вече (дори не искам да си помислям за друг интефейс), камери...на една сносна цена. Lite-овете носят Premium усещане, детайл на страхотна цена, сервиза им е отзивчив, имат и актуални акции като безплатни протектори и др.

Но всеки си знае де. За мен iPhone не съществува никъде и не го считам за смартфон, изобщо не ми присъства в листата. Samsung съм споменавал многократно - прекалено висока цена и ниско качество за тази цена, особено в средния им клас. А и във високия - за тия пари и да рекламираш бързо зареждане, а да няма бързо зарядно при тая сума...е те средната класа Huawei се зареждат по-бързо...

Xiaomi са ми интересни, като цена-хардуер са дори по-добри от Huawei (за пример е Pocophone-а), но в България нямат официалните гаранции към самия производител, нямат този support, т.е. нямат това присъствие клиент-производител, а за мен е важно - за това го взимам с гаранция и държа на нея, както и support-а ако е нужен през това време, който от страна на Huawei е абсолютно точен. Също като материал и излъчване Huawei са ми много по-красиви, но това е субективно вече. Все пак цена-хардуер при Xiaomi си остава unbeatable до момента.
Цитирай
#17

Имаше едно интересно изказване, превърнало се в последствие в подпис на друг потребител. Та към него спокойно могат да се добавят ксаоми и хуавей, даже преди тях! Smile Smile Smile . Цитирам по памет: за потребителите на айфон и самсунг е по- добрър модел само следващия от тяхната марка!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • fifth_root, nedko1999
Цитирай
#18

Високия клас на Xiaomi се сглобява в фабриките на Iphone...

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gt69 за това мнение:
  • milenvn, ronnie72
Цитирай
#19

LG
В момента можеш да купиш от тях G7 за 300 евро. Снапдрагон 845, 2 камери, памет колкото искаш, ярък дисплей.
V40 за ок.400 евро. Абсолютен топ телефон.
Имат си и водозащита за разлика от Xiaomi и One plus.
Motorola в клас ок. 200 евро имат супер предложения.
Нокиа имат също чудесни телефони ок 200 до 300 евро.
Xiaomi също в зоната ок. 300 евро са супер. Но аз не съм виждал техен телефон с ярък дисплей.
Както е казал един колега над мен, винаги се прави компромис, ако цената е фактор.
Флагман ама да го търсиш изгодно...е като да си купиш Хюндай вместо Мерцедес или БМВ. Изгодна сделка, но нямаш премиум усещането. За някой сухите данни са достатъчни. Има и взискателни хора, който търсят възможния оптимум. Там цената не трябва да влияе.
Аз например предпочитам среден клас от топ марките, отколкото бюджетен флагман. При бюджетните флагмани има много скрити компромиси, с времто почваш да ги усещаш и става малко разочароващо.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#20

G7 е с 845 и с lcd дисплей. Иначе си е чудесен телефон.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • Bavarche, ganchev
Цитирай
#21

В крайна сметка, голяма част от хората гласуваха и се показа, че Xiaomi предлага най-добро съотношение цена-качество, чрез статитическа грешка, но поне в това са първи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

Едва ли по-малко от 100 гласа, са представителна извадка за каквото и да е! Да, може би в този форум от тези стотина, половината са гласували така, което не го прави истина - за мен!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • anatol06, vargala81
Цитирай
#23

Тук според мен е по-удачното място да направя анкетата. Съмнявам се, че в BG Mama разбират повече отколкото тук. А и ние говорим за качество спрямо цената, а и числата говорят.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Bavarche, fifth_root
Цитирай
#24

(2019-09-21, 18:45:10)pepy1 написа:  Едва ли по-малко от 100 гласа, са представителна извадка за каквото и да е! Да, може би в този форум от тези стотина, половината са гласували така, което не го прави истина - за мен!
Едва ли твоя глас е повече от 58. Май не разбираш, че се говори за съотношение цена- качество, а не само кой е най-качествен или само най-евтин.
Цитирай
#25

Водиме напълно безсмислен спор, ако искаш да си с последната дума - така да бъде! Аз си дадох вота в анкетата, и изразих писмено мнението си. Това е всичко от мен по тази тема. Не знам защо всяка анкета се превръща в спорове и заяждания, просто приемете, че има други потребители в този форум, които мислят различно от Вас.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)