Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПОМОЩ! Търся Кейс за S7 edge
#1

Здравейте, колеги!

Не съм писал тук от доста време.
Напоследък взех да се замислям за безопасността на телефона си.
Имам няколко кейса, които почти не съм използвал, защото не са ми удобни.
Тъй като за мен тънкостта на телефона е едно от големите му предимства, които правят големия му размер поносим за носене по джобовете, искам да запазя максимално това качество.
Иска ми се да намеря някакъв твърд и тънък черен кейс, който да покрива и извитото стъкло, така че да стърчи малко като рамка над екрана за да може да го опази от директен удар при челно падане. 
Не знам дали съм описал разбираемо това което ми трябва, но ако някой се досеща на къде клоня, нека даде своето предложение  Smile

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-07-09, 17:39:50)esko148 написа:  Здравейте, колеги!

Не съм писал тук от доста време.
Напоследък взех да се замислям за безопасността на телефона си.
Имам няколко кейса, които почти не съм използвал, защото не са ми удобни.
Тъй като за мен тънкостта на телефона е едно от големите му предимства, които правят големия му размер поносим за носене по джобовете, искам да запазя максимално това качество.
Иска ми се да намеря някакъв твърд и тънък черен кейс, който да покрива и извитото стъкло, така че да стърчи малко като рамка над екрана за да може да го опази от директен удар при челно падане. 
Не знам дали съм описал разбираемо това което ми трябва, но ако някой се досеща на къде клоня, нека даде своето предложение  Smile
https://www.bulmobile.com/product/samsun...y-s7-edge/

(2019-07-09, 18:48:57)richard_1975 написа:  https://www.bulmobile.com/product/samsun...e/,пробван е при падане,пази идеално.

 S7 edge
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, но тези НЕ покриват извитата страна на дисплея 
Утре ще ходя до Case Land да видя на място какво предлагат
Ако харесам и взема нещо ще кача снимки  Smile

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#4

@esko148, погледни на 4PDA, спойлер Обзор на аксесоари : тап

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)