Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 2xl проблем със звука (микрофона)
#1

Здравейте,

От една седмица съм с нов Pixel 2xl и имам няколко проблема със звука - при пускане на високоговорителя при разговор има постоянен проблем, високотоново припукване, което прави функцията почти неизползваема( при нормален разговор,качеството е много добро и за двете страни, става въпрос само при пускане на високоговорител). При запис на видео, дори при тиха среда има пръщене подобно на течаща вода, пробвах с различна резолюция, със стабилизация и без все същото. При висок звук през колонките,при определени песни има смущения, както и дори при някои от простите фабрични рингтонове. Като цяло мисля че всичко е свъразно с микрофона. Чудя се дали има разлики от бройка на бройка. Моля притежателите на модела да споделят качеството на звука при техните апарати
Цитирай
Аксесоари
#2

Имал съм 3-4бр. 2-ки и съм нямал такъв проблем, но е известен и много хора са се оплаквали.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Мисля че има разлика както в екраните така и в микрофоните при Pixel 2 и Pixel 2xl, дали да пробвам да го заменя с друга бройка ? Като изключим този немалък проблем , телефона ми е приятен за ползване
Цитирай
#4

(2019-07-11, 15:24:48)sugarwolf08 написа:  Мисля че има разлика както в екраните така и в микрофоните при Pixel 2 и Pixel 2xl, дали да пробвам да го заменя с друга бройка ? Като изключим този немалък проблем , телефона ми е приятен за ползване
Ако можеш, пробвай

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-07-11, 15:01:21)sugarwolf08 написа:  Здравейте,имам питане като притежател на Google pixel xl моля  ако знаете  дайте  спешно  сервиз  за  микрофона на телефона и  на USB не ми отваря   файловете,  снимките   и т.н.   на компютъра ,   когато го  включа  към  него с кабела

От една седмица съм с нов Pixel 2xl и имам няколко проблема със звука - при пускане на високоговорителя при разговор има постоянен проблем, високотоново припукване, което прави функцията почти неизползваема( при нормален разговор,качеството е много добро и за двете страни, става въпрос само при пускане на високоговорител). При запис на видео, дори при тиха среда има пръщене подобно на течаща вода, пробвах с различна резолюция, със стабилизация и без все същото. При висок звук през колонките,при определени песни има смущения, както и дори при някои от простите фабрични рингтонове. Като цяло мисля че всичко е свъразно с микрофона. Чудя се дали има разлики от бройка на бройка. Моля притежателите на модела да споделят качеството на звука при техните апарати
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)