Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A20e - Лични впечатления и коментари
#1

Samsung Galaxy A20e

.jpg A20e.jpg Размер: 28.85 KB  Сваляния: 93


 С 5,8-инчов HD+ инфинити-V дисплей от край до край ще виждате всеки сантиметър от съдържанието. 
Дисплеят с най-голямото съотношение досега – 19,5:9, ще ви потопи в игри и ще ви покаже още повече от любимите ви предавания.
Тънкият 8,4-мм Galaxy A20e се държи удобно с една ръка. 
Елегантният, тънък дизайн се отличава с практичен скенер за пръстови отпечатъци от задната страна и красиви извивки. 
Избирайте между черно, бяло, синьо или корал в зависимост от това кой нюанс подхожда на стила ви.
Двойната камера на Galaxy A20e включва 13-MP (F1,9) и 5-MP ултраширока камера. 
Зрителното поле обхваща 123 градуса, колкото и човешкото око, за да улавя още повече във всеки кадър.
Уверете се, че контролирате положението с батерията с (типичен) капацитет от 3000 mAh. 
Тя издържа през целия ден и разполага с 15 W бързо зарядно устройство, което ви позволява да презаредите бързо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко впечатления:

плюсове:

- компактен
- добър дисплей
- посредствена към добра камера без EIS/OIS . Почти не намирам разлика с другите телефони от А серията
- широкоъгълна камера, която може да бъде полезна
- добра батерия на пръв поглед. от 50% вчера до момента е на 33% с около 1,5 часа SOT

минуси:
- пластмасов, с евтина изработка като всички самсунги от А серията и Huawei от нисък/среден клас
- дизайна тип "дистанционно" се оказа , че не ми е много удобен
- бавен пръстов отпечатък

Процесора Exynos 7 Octa 7884 е може би една идея по-слаб от от Snapdragon 625 или поне телефона се държи така.

В заключение  - по-добре миналогодишен или по-миналогодишен флагман отколкото телефон от нисък/среден клас.
Цитирай
#3

20 дни,след покупката на първия Самсунг в семейството ни,се получи инфекция.Телефонът не се зарежда, когато е включен.При изключен,показва същите символи, като на снимката (не е моя)Не е мокрен или изпускан.От Теленор е взет.Въпросът ми е,колко време може да ме мотаят в сервиза им?
Мерси![Изображение: d971efdd41cafdbe641cb3b39249e1f9.jpg]

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#4

Не повече от един месец.
Цитирай
#5

(2019-07-19, 10:40:42)genttogsg написа:  20 дни,след покупката на първия Самсунг в семейството ни,се получи инфекция.Телефонът не се зарежда, когато е включен.При изключен,показва същите символи, като на снимката (не е моя)Не е мокрен или изпускан.От Теленор е взет.Въпросът ми е,колко време може да ме мотаят в сервиза им?
Мерси![Изображение: d971efdd41cafdbe641cb3b39249e1f9.jpg]
Моя съвет е изобщо да не го носиш в оператора, отиди си в сервиз на Самсунг с гаранцията, по-бързо ще отреагират.
Цитирай
#6

Разбрах,но в Бургас не намирам официален сервиз,даеба.

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#7

Пробвай да задържиш бутона за намаляване на звъка + бутона за включване за 15 секунди.

Но тук намерих подобен проблем при S8. Предполагам и при теб е така, т.е. за сервиз.

https://novom.ru/ru/watch/PTVT-gZehuw/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)