Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9T- лични впечатления, отзиви и коментари
#26

Днес забелязах, че за нотификации имате и лампичка, вградена отгоре върху камерата. Мига в приятен син цвят.

Като цяло много добро, премиум дизайнерско решение! За всичко е помислено  Rock


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • LGGadnqrka
Аксесоари
#27

Като допълнение, на черния апарат, подсветката на предната камера и съответно лампичката за известия свети в червено и изцяло допълва червеният цвят на пауър бутона и ринга около първата камера.

Друг е въпроса за позицията на тази лампичка - поставен на бюро (освен ако не е обърнат надолу с главата) няма как да се види кога свети.
#28

Все ще се отразява някъде
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo
#29

Трябва ли нещо друго да включа,че при мен не работи.[Изображение: ef6912bbf881c96fecfb15cc0edfdb61.jpg]

Вие Литекс сте и на....... 
#30

(2019-07-23, 13:43:12)memfis написа:  Друг е въпроса за позицията на тази лампичка - поставен на бюро (освен ако не е обърнат надолу с главата) няма как да се види кога свети.

Е, нали всички искахме максимално голяма площ на екрана от предният панел. За лампичката остава да бъде или отгоре или отдолу. И тъй като отдолу мястото е заето...

Остават и другите начини за известяване- звук, AOD, известията на заключен екран. Доволно откъдето и да го погледнеш Smile

За колегата, който не му свети лампичката- нищо не съм пипал в настройките, всичко е по дефоулт. Пробвай различни положения- трябва да тръгне.

П.П. Сърфирането из фейсбук, разглеждането на снимки, гледането на видео в YouTube изглежда великолепно на този цял екран...


#31

Няма ли код с който да се тества лед диода?

Вие Литекс сте и на....... 
#32

*#*#6484#*#*
Това трябва да отвори инженерното меню
При мен се тества на notification led
#33

Работи,значи нещо друго е сбъркано.

Вие Литекс сте и на....... 
#34

Някой знае ли откъде се изключва fast charge и откъде мога да си поръчам screen protector от Българиа без Алита и тем подобни? Каква е последната версия на ъпдеит на телефона моята е MIUI 10.3.10.0 Stable ?
#35

Fast charge не може да се изключи. Това е функция на зарядното и съответно телефона я подържа. Ако много държиш да се зарежда по-бавно използвай друго зарядно, да кажем на 1 Ампер.

POCO F5 12/256 GB





#36

(2019-07-24, 07:57:34)Dancho92 написа:  Някой знае ли откъде се изключва fast charge и откъде мога да си поръчам screen protector от Българиа без Алита и тем подобни...
Може да ползваш най-обикновено зарядно 2 A, няма как да намериш аксесоари тук за телефон, който е нов и е излязъл преди месец-два. Повечето си поръчват отвън, ти като не искаш - чакай тук търговците да ти ги предложат същите на двойна/тройна цена след някой друг месец. Успех!

 
#37

От днес и аз боднах Mi 9T Black 6GB 64GB  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на dian_vt за това мнение:
  • Victormihov
#38

С какъв ъпдеит сте след като го ъпдеитнете ?
#39

Като го  стартирах ми излезе този ъпдейт веднага MIUI Global  10.3.9.0 Stable
#40

(2019-07-22, 03:44:23)kyosev написа:  При мен разпознаването е супер бързо. Забавяне има докато се вдигне самата камера, така че и при ПРО версията няма причина да е по-бързо.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Сякаш има някакво забавяне. Да не си включил някаква опция, която забързва вдигането на камерата. Не го намирам из менютата

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#41

Здравейте след 1 ден и половина вече ползване на телефончето съм много доволен от него бърз, пръстовия отпечатък бързо действа, нямам никакви забавяния по него докато го цъкам камерата е в супер,дисплея също много ми хареса на note 7цата с ноча тука без луда работа Big Grin Big Grin  като цяло нямам забележки и на мен ми допада като телефон  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на dian_vt за това мнение:
  • milenvn
#42

Някой знае ли защо немога да натисна Disable на Google Drive приложението бутона е сив? В power management пише че ползва 14% батерия и искам да го изключа.
#43

Бързото зареждане е функция на процесора. А не на самото зарядно. Да се изключи е все едно да се махне процесора. Самото зарядно обаче определя скоростта за зареждане. Но за да се случи това функцията трябва да е отворена от самият процесор. Създадена ако не се лъжа 2012 от USB EF нещо такова беше. Стандартната скорост например при зареждане с USB е 0.5 ... А бавното пък зареждане помага на самият телефон едва след 54 % ако след това се зарежда бавно, ще пада и по бавно батерията. Но до 50 процента телефона е готов да поеме много енергия наведнъж без да загрява толкова много и да спича самата батерия, като и съкръщава живота .

Oneplus 7 pro
#44

(2019-07-27, 21:02:39)Dancho92 написа:  Някой знае ли защо немога да натисна Disable на Google Drive приложението бутона е сив? В power management пише че ползва 14% батерия и искам да го изключа.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Dancho92, ronnie72
#45

(2019-07-28, 00:16:17)suffer написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569
 Благодаря много.  Smile
#46

(2019-07-27, 23:30:51)Gothic_madness написа:  Бързото зареждане е функция на процесора. А не на самото зарядно. Да се изключи е все едно да се махне процесора. Самото зарядно обаче определя скоростта за зареждане. .........
Колега, не целя заяждане, но тук не си прав.
При Самсунг с оригиналното зарядно може да се зарежда както бързо, така и нормално. В менюто на телефона има опция дали да се зарежда бързо. Това се отнася и за безжичното зареждане.
Мисълта ми е, че при Самсунг-а с едно зарядно може да си избираш дали да зарежда бързо или не (естествено и зарядното трябва да поддържа бързо зареждане), докато при  Xiaomi-то трябва да използваш различни зарядни - едно за бързо и друго за нормално зареждане.

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • airbus, ivanov_km, martoo, ronnie72
#47

(2019-07-28, 08:36:49)milss написа:  Колега, не целя заяждане, но тук не си прав.
При Самсунг с оригиналното зарядно може да се зарежда както бързо, така и нормално. В менюто на телефона има опция дали да се зарежда бързо. Това се отнася и за безжичното зареждане.
Мисълта ми е, че при Самсунг-а с едно зарядно може да си избираш дали да зарежда бързо или не (естествено и зарядното трябва да поддържа бързо зареждане), докато при  Xiaomi-то трябва да използваш различни зарядни - едно за бързо и друго за нормално зареждане.
 


Да, не е заяждане колега . Тук сме да се учим един от друг - нямам претенции да знам много. Но много изчетох по темата. Ако обаче процесора не ти позволява това няма как да стане . Както е 9т с 18 вата ако ще и 44 вата да си вземеш зарядно все тая. Просто трябва процесора да поддържа това. Все едно да си вземеш кола, която гори 10 на 100 ако и налееш 15 пак ще гори 10 ако и налееш 8 пак ще гори 10 това е. И ако телефона ти подържа функцията както и да го зареждаш ще си я има в него си. Но ако я няма или е 3.0 версия до 18 вата а не 4.0 все тая . И зарядното е важно. Ама можеш да видиш например тестове в тубата. Разлика от 4-5 Мин за мен не е достатъчна да дам пари за друго зарядно. Да не спамим темата. Можем да продължим на лични . [/quote]

Oneplus 7 pro
#48

Не знам за вас, но на мен в момента ми е много трудно да се спра на цвят за Mi9T. Влюбен съм и в синьото и в червеното.  Grater Bu

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • milenvn
#49

(2019-07-29, 20:31:08)disrespectful написа:  Не знам за вас, но на мен в момента ми е много трудно да се спра на цвят за Mi9T. Влюбен съм и в синьото и в червеното.  Grater Bu

Затваряш си очите, броиш до три и взимаш единия. Big Grin
#50

вече има и нов цвят:


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • disrespectful
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)