Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9T- лични впечатления, отзиви и коментари

Тази тема стана прекалено голяма и за неща от предната страница се пита и в съседна тема.
Ще ви помоля при нов проблем, въпрос, информация да пускате нови теми, за да не убиваме търсачката
Аксесоари

Здравейте може ли едно мнение за mi 9t чета по руските форуми че ядрата му залепват което води до проблеми с батерията и загряване .. При вас как е някакви проблеми?

Тук е и за двете версии...
Имаше такива коментари за източване заради подобна програмна грешка. Тези неща се оправят с актуализации.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

@Chichomitkoo
Не знам за другите потребители, но с моя Mi9T (6/128) не съм имал никакви проблеми с батерия, ядра, камера, памет.
Купуван е от България и е при мен от 24.12.2019. Взех го втора употреба, с остатъчна гаранция, т.е. плюс е, че не съм дал много пари (~65%)
Не съм ползвал много смартфони, но пък всичките ми са били флагмани на ZTE, Sony, LG, Samsung, Huawei.
Това ми е първият модел на Xiaomi и се представя перфектно - камерата с GCam е недостижима за тази цена, батерията - 2 дни и половина и 9ч30м SOD, на 3G. А моят оператор няма добро покритие в моя район. До момента не съм имал лаг, освен от келяво приложение.
Всички смартфони, освен този, съм ги рутвал, дори още в гаранция съм изпробвал десетки ромове, а този за първи път нямам желание дори да му отключвам бутлоудера. И все още не съм го ъпдейтвал.
Друг плюс за мен е целият дисплей, без дупки, прорези, капки и т.н. Пък и предна камера ползвам веднъж на 2 год...
И аз чета редовно руски форуми, но не ми се е случвало нищо от описаното там. Може-би за руския пазар има други партиди хардуер или друг софтуер. Или аз имам късмет, не знам...
Не съжалявам дори за секунда, че го купих, но повтарям - на почти 2/3 от магазинна цена.
Това е мое мнение за моята бройка Mi9T и въпреки многото думи, се надявам да е от полза.
Успех с покупката на каквото и да е! Wink
[-] 2 потребители изказват благодарност на Goldmen за това мнение:
  • Be6i4, Chichomitkoo

Моят е 9T 6/128 закупен от Китай(алито) преди два месеца и нямам никакви проблеми-поне засега

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)