Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9T- лични впечатления, отзиви и коментари
#76

Мен друго ме дразни в телефона,при входящо обаждане нищо не виждам на екрана.Трябва да натисна бутон иначе стой тъмен,при вас така ли е?
[-] 1 потребител изказва благодарност на usani за това мнение:
  • kstavrev
Аксесоари
#77

Нямам описаните проблеми при разговор. Екрана при входящо повикване си свети съвсем нормално.


#78

Милене, колко време си игра в настройките, като си взе телефона ?!

Когато си вземете телефон особено тази марка е желателно да си поиграете с всички настройки . Xiaomi е марка, която изпипва всичко до последният детайл. Ако стои тъмен екрана значи е някаква настройка за събуждане . Когато си вземете телефона отделете половин или 1 час за да влезете в най малката и санирана настройка. Не да играем асфалт и супер Марио или да бързаме да правим снимки.

На хардуерно ниво Xioami впечатлява с качествена изработка с китайски части . Мислех да взема OnePlus 7 pro, но като прочетох колко дефектни телефони и върнати има се отказах . Дори един човек с 2 едни и същи проблема с говорителя на 2 различни телефона 7 про. Вие обаче имате Xiaomi ... Не е като Айфон всичко с едно копче и 3 менюта. Тук се иска разучаване.

Oneplus 7 pro
#79

(2019-08-01, 13:48:44)milenvn написа:  Виваком са започнали да пускат 2600 LTE в София, което ми позволи да тествам агрегацията на MI 9T. Много съм доволен, постигнах рекордни скорости- 270 mpbs даунлоуд и 60 mpbs ъплоуд. Още една причина да изберете този страхотен модел- и Виваком и Теленор започват да пускат 2600 4G LTE навсякъде и този телефон ще ви позволи да се възползвате от по-бързата мрежа.

Скрииншотове:

https://images.vfl.ru/ii/1564656552/287e...401773.png

https://images.vfl.ru/ii/1564656642/8074...401780.png
Коя е програмата, с която следиш към кои ленти си свързан?(белия скрийншот другата е ясна)

        [Изображение: androidbg.png]             
#80

(2019-08-07, 11:06:23)Friz написа:  Коя е програмата, с която следиш към кои ленти си свързан?(белия скрийншот другата е ясна)

Net monster: https://play.google.com/store/apps/detai...r&hl=en_US


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Friz, ronnie72
#81

Телефона днес се ъпдейтна до 10.3.12 и проблема в Google photos изчезна. Не знам, може и да е съвпадение, но е факт (щом работи, не го пипам Big Grin ). Само при мен ли клиповете от нормалната камера са с много гадна стабилизация (говорим за режим 1080p 30 fps). За сметка на това, от широкоъгълната нещата са страхотни
Клип main camera - https://photos.app.goo.gl/MBsYPuCkuVxQGZqn9
Клип ultra wide camera - https://photos.app.goo.gl/7RUMtAgQ1ZpBSqfn6

Xiaomi 12X 8/256gb
#82

Някой да си е намерил,хубав прозрачен кейс,но тук от България,чакам си Нилкина от Али,но се бави доста?
#83

(2019-08-08, 07:56:22)TURBOTO написа:  Някой да си е намерил,хубав прозрачен кейс,но тук от България,чакам си Нилкина от Али,но се бави доста?
Аз имам на Нилкин бял прозрачен, но имам и друг и този не го ползвам - при желание пишете и ще го дам

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















#84

Чакам прозрачен кейс и защитно стъклено фолио от eBay. Би трябвало към 15-ти август да дойдат. Ще ми излезнат към 17 лв. - с доставката, като защитното фолио е 2 бр.
#85

Вчера дойде този кейс и въпреки, че по-добре защитава и е релефен отзад, самият материал,от който е направен се хлъзга много.Ще чакам spigen,incipio надали ще направят нещо.

Вие Литекс сте и на....... 
#86

(2019-08-05, 21:08:12)usani написа:  Мен друго ме дразни в телефона,при входящо обаждане нищо не виждам на екрана.Трябва да натисна бутон иначе стой тъмен,при вас така ли е?
Да. Дано да го фикснат.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
#87

Здравейте отново . Докато си чакам Ми 9Т от Китай реших да се поразровя по надълбоко . Има нещо, което никой не пише. И това е за радиацията на този телефон . Той показва изключително високи нива на радиация . За това го дръжте по надалеч от главата си особено вечер например докато спите или почивате. 1.341 за главата и 1.511 за тялото

Oneplus 7 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gothic_madness за това мнение:
  • airbus
#88

(2019-08-10, 16:29:52)Gothic_madness написа:  Здравейте отново . Докато си чакам Ми 9Т от Китай реших да се поразровя по надълбоко . Има нещо, което никой не пише. И това е за радиацията на този телефон . Той показва изключително високи нива на радиация . За това го дръжте по надалеч от главата си особено вечер например докато спите или почивате. 1.341 за главата и 1.511 за тялото
Защо никой да не пише за смартфони с най-силно и най-слабо излъчване? Тази година имаше две теми, пуснати на форума по този въпрос.

 
#89

Напишете в гугъл sar value xiaomi mi 9t и готово. Най слабо от сносните телефони определено са Samsung Galaxy Note 9 и LG G7 Thinq или нещо такова беше. Интересното е че Xiaomi note 7 също са с голямо количество на радиация. За мен това е притеснително, тъй като това поврежда плодовитостта на спермата създава главоболие. Освен това се отразява с неспокоен сън. Повишено ниво на стрес, умора, отпадналост. Което ние няма да отдадем на телефона, но пък е хубаво да сме прочели това и да се сетим някой ден, че все пак. Бих си взел веднага Самсунг Галакси ноте 9, но като чета колко е проблемен и някак си няма да си го купя.

Oneplus 7 pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на Gothic_madness за това мнение:
  • airbus, hgeorgiev
#90

Това е най-безпроблемният телефонр откъде стигна до това твърдение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#91

Как разбра, че е най-безпроблемният телефон като е само на няколко месеца? Хайде малко по-сериозно!
#92

(2019-08-10, 19:47:24)Gothic_madness написа:  Напишете в гугъл sar value xiaomi mi 9t и готово. Най слабо от сносните телефони определено са Samsung Galaxy Note 9 и LG G7 Thinq или нещо такова беше. Интересното е че Xiaomi note 7 също са с голямо количество на радиация.

Mi9T e с по-голямо облъчване от Ноте 7

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#93

(2019-08-10, 16:29:52)Gothic_madness написа:  Здравейте отново . Докато си чакам Ми 9Т от Китай реших да се поразровя по надълбоко . Има нещо, което никой не пише. И това е за радиацията на този телефон . Той показва изключително високи нива на радиация . За това го дръжте по надалеч от главата си особено вечер например докато спите или почивате. 1.341 за главата и 1.511 за тялото

not great not terrible  Lol Lol

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • nedko1999
#94

https://www.devicespecifications.com/en/...r/d76f4ebf тук можете да проверите модела на вашето Xiaomi и да видите Smile

Oneplus 7 pro
#95

Чета тук там, че хората ги е страх да купят ми9т заради изкачащата камера! Какво мислите? Има ли основание за тревога? Според мен си е ексрта и е гот. Не би ме спряло да го купя,даже напротив.
#96

(2019-08-12, 14:45:54)user32 написа:  Чета тук там, че хората ги е страх да купят ми9т заради изкачащата камера! Какво мислите? Има ли основание за тревога? Според мен си е ексрта и е гот. Не би ме спряло да го купя,даже напротив.

За времето, което използвам телефона, мисля че към 11 дни, не съм имал ситуация с някаква опасност за изскачащата камера.
#97

Колебая се между 6/64 и 6/128 варианти,заради цената естествено.Може ли да каже някой ползвател колко памет заемат приложенията,с които идва телефона,средно колко памет заемат снимка с усреднена резолюция и има ли опция за допълнителна карта памет?По въпроса за излъчването на телефона (SAR)някаква допълнителна информация или оплаквания?
#98

(2019-08-12, 19:13:50)tikettiket написа:  Колебая се между 6/64 и 6/128 варианти,заради цената естествено.Може ли да каже някой ползвател колко памет заемат приложенията,с които идва телефона,средно колко памет заемат снимка с усреднена резолюция и има ли опция за допълнителна карта памет?По въпроса за излъчването на телефона някаква допълнителна информация или инфо?

6/128 си вземи. Няма опция за разширяване на паметта на телефона със SD карта. 64 ще ти дойдат малко съвсем скоро
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • tikettiket
#99

С тези, все по-популярни, облачни услуги, 64ГБ вече значат съвсем друго нещо и ... съвсем спокойно могат да са достатъчни. Smile

★Mi 9Т, 6/64★

(2019-08-12, 19:13:50)tikettiket написа:  Колебая се между 6/64 и 6/128 варианти,заради цената естествено.Може ли да каже някой ползвател колко памет заемат приложенията,с които идва телефона,средно колко памет заемат снимка с усреднена резолюция и има ли опция за допълнителна карта памет?По въпроса за излъчването на телефона (SAR)някаква допълнителна информация или оплаквания?
Поръчах 6/128 от Емаг с намалението днес.Има ли в комплекта годен кейс и протектор и ако не откъде в България може да се поръча?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)