Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9T- лични впечатления, отзиви и коментари

Здравейте. От два дни съм с този модел. 128гб версията. Радва ме. Вчера се случи нещо странно. Отключвам го и иконите са на черен фон. Изгасва и се вкл в същото положение. Не реагира на никакви команди от копчета. Не се рестартира, нищо,само премигва. Задържах бутона за вкл. И успях да го изключа. След известно време стартирах, но му отне доста време докато стартира. Все пак се вкл.,нищо не беше загубил като настройки. И беше се позагрял леко. Само това съм забелязал за сега. Взех го от Теленор.
Аксесоари

Да сте инсталирал някое приложение скоро преди да се случи?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи

Да бях качил приложението на алиексорес. Но не забелязах аномалии,няколко часа преди това.

Напълно е възмлжно и от приюожението да е. Да се надяваме да софтуерно.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи

Деинсталирах го. Вече един ден няма проблеми. Всичко работи нормално. Има ли някакви настройки за камерата,че малко ми оранжевеят снимките? Или това е от дисплея на телефона. На авто съм го оставил и дисплея и камерата.

Как мога да си оправя от приложението SofaScore да ми изпраща звуков сигнал?
Ту праща някой път,друг път не всеки път е различно.

(2019-09-22, 15:14:41)Cortezz написа:  Как мога да си оправя от приложението SofaScore да ми изпраща звуков сигнал?
Ту праща някой път,друг път не всеки път е различно.

Отиваш в настройки на известията за приложението. Там може да конфирурираш как да излиза известието.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case

Хах - току-що "бих" Mi 9T в официалната класация на AnTuTu Benchmark  Lol

[Изображение: LRN7cNUvkTl3PfNTN5OP1y3xNEG3SE931R-huQha...00-tmp.jpg]  [Изображение: emUXHxlOaL-Na3tHLuXByHJ4fXhGK5VOdyw7F6em...00-tmp.jpg]

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13

Имам въпрос,днес забелязах,че получих обновление за вграденото приложение за сменящи се тапети,до тук добре,но аз изобщо не виждам къде,нито откъде да го активирам.

https://www.youtube.com/watch?v=sx7bon4IHCM
Ако е това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Това е да,но аз нямам такава опция за включване и изключване от това меню,но в същото време приложението го имам

Колеги, този телефон има ли светлинна индикация за известия?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Налична е - където е камерата

https://giphy.com/gifs/SWbnfcNvwqRzU7Sxva


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • Ивайло69

(2019-09-25, 19:28:04)TURBOTO написа:  Това е да,но аз нямам такава опция за включване и изключване от това меню,но в същото време приложението го имам

Има я програмата но не е активна за нашия регион: This item is not available in your country.

Здравейте,тъй като си купих двата калъфа на Nillkin /Frosted Shield и Rubber/ и честно да кажа Frosted shield е по тънък и телефона не изглежда чак толкова голям с него. Само остана да си взема и протектор за стъклото Nillkin и всичко е 6.
От близо седмица съм с телефона и не съм видял никакъв проблем до сега.

Здравей. Аз също чакам като първия калъф и стъкло. Надявам се в син цвят да е добро попадение.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

(2019-09-26, 08:26:17)spiritfog написа:  Здравей. Аз също чакам като първия калъф и стъкло. Надявам се в син цвят да е добро попадение.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

И двата калъфа са супер,и който от двата да си вземал няма да сбъркаш, просто с единият изглежда малко по голям.Но пък вътре в велурен което е +

Достигнах нов абсолютен рекорд за скорост в мрежата на Виваком и с телефон MI 9T- внушителните 424 mpbs!!! Ще се окаже, че телефона най-вероятно поддържа технологията  4x4 MIMO, а Виваком е първият оператор, който започва въвеждането и във България. Теста е извършен в 20.00 часа, когато мобилните мрежи са доста натоварени в София:

[Изображение: 28013438.png]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • hglr123

Това как си го постигнал  незнам аз на Виваком повече от 70-80 Mbps не съм правил.

^ Със  MI 9T ли си? От един месец, откакто пуснаха тройната агрегация в София, из целият град се постигат без проблем 150- 180 mpbs.  На определени места с хубав сигнал и добър snr се достигат и скорости от 400 mpbs, както съм показал и по-горе.


Аз с моя съм достигал два пъти 404 Mbps и преди няколко дни - 417 Mbps.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
[-] 1 потребител изказва благодарност на dubspace за това мнение:
  • milenvn

(2019-10-03, 16:52:20)dubspace написа:  Аз с моя съм достигал два пъти 404 Mbps и преди няколко дни - 417 Mbps.

Много добре! Това означава,  че Виваком са започнали пускането на 2600 mhz LTE в цялата страна.


(2019-10-03, 17:32:11)milenvn написа:  Много добре! Това означава,  че Виваком са започнали пускането на 2600 mhz LTE в цялата страна.

При мен е налично на места. Има още съществуващи станции, които не са ъпгрейднати и освен това, те започнаха да споделят станции с А1, където антените поддържат 2600, но не са сложили 4-то RRU, за да може и от него да има 2600.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case

Аз съм с Mi8 и нъцки не може толкова как да проверя дали по телефона е всичко ок. Благодаря

Свали си приложението Net Monster: https://play.google.com/store/apps/detai...r&hl=en_US

Тествай през деня и трябва да ти покаже тройна агрегация, както по-долу на скрииншота. Възможно е  Mi 8 да не поддържа тройна агрегация. Ето и скрииншот от MI 9T:

[Изображение: 28066228.png]


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)