Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9T- снимки от камерата
#51

(2019-12-13, 20:17:36)valchinkov написа:  Изглежда като няма оптична стабилизация я прави като изрязва контурите на кадъра.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
За мен е странно, че ако активирам опцията - стабилизация на изображението от менюто за настройка на видеокамерата, тогава се получава наклон наляво и започва силна чувствителност при всяко движение на ръката ми. Изключвам опцията стабилизиране на изображението и се изправя изображението и няма такава нестабилност.
Явно имам проблем с ориентацията на жироскопа. Не мога да го калибрирам. Сега забелязах, че и компаса ми се върти без да спира.
В други форуми, открих че и други имат проблем с видео стабилизацията.
Цитирай
Аксесоари
#52

Под в.Зекирица, малко преди НГ
[Изображение: n353qdjz.jpg]

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#53

Колеги да попитам , като разглеждам снимки в галерията , след двойно почукване с цел увеличаване на снимката , се появява умален размер на снимката горе в дясно на екрана . Въпроса ми е : Възможно ли е да се изключи това ,защото рових в разните настройки , но не можах да открия начин . Bu
Цитирай
#54

Това е бъг, който се появи с ъпдейта до андроид 10, за съжаление не го оправиха с последния ъпдейт...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на android_97 за това мнение:
  • LAMOTRON, plamen_k
Цитирай
#55

Да, наблюдава се и при други модели. Тъпо е, ама е бял кахър за мен.
Цитирай
#56

Май е коригиран този бъг, нещо не го срещам от няколко дни.
Цитирай
#57

https://we.tl/t-nOoLqab2oj

Здравейте! Тези снимки нещо не са ми както трябва. Вие как мислите? От Седмица съм с телефона, но все си мисля, че качеството трябва да е по-добро, особено като гледам други снимки тук Sad
Цитирай
#58

Опитай някъде природа, цветове, хубаво небе и да не си срещу слънцето. Тази кооперация е някаква мъка.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • plamen_k
Цитирай
#59

Каквото и да опитва, омазали са нещо с камерата.. Гледам снимки правени с МИУИ11 и 12..
Разликата при 11 е в пъти по-добра.. При 12ката има много шум и всичко е избледняло и омазано..
Отделно и снимките са с 1,5-2 мб по-малки като размери и резолюция..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Minchorna за това мнение:
  • bbisser
Цитирай
#60

Забелязвате ли пикселизиране на картината когато снимате видео на 1080 @60fps и "зуумнете"? Може да не е винаги, но често.
Цитирай
#61

Нямам поглед над видеото.
Малък тест от днес Smile https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1638823

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#62

Здравейте ! 
Обмислям закупуването на Mi 9t втора употреба заради добрите характеристики на устройството а и заради камерите. Темата, в която се дискутира телефона е заключена а искам да разбера защо във форума а и из интернет пространството се пише, че телефото сензора е фейк.
Цитирай
#63

Здравей. С ми 9т при съм, и сензора не е фейк. Софтуера понякога използва основната, понякога телефото. Може би светлината е от значение. А основната за мен е добра. Също има много модове на gcam, с които можеш да си поиграеш за доста добри снимки при слаба осветеност и астро.
Цитирай
#64

(2021-09-03, 17:47:09)a.dimaria7 написа:  Здравейте ! 
Обмислям закупуването на Mi 9t втора употреба заради добрите характеристики на устройството а и заради камерите. Темата, в която се дискутира телефона е заключена а искам да разбера защо във форума а и из интернет пространството се пише, че телефото сензора е фейк.

Стоковото приложение за камерата при по-ниска осветеност използва само основния сензор, не е фейк, но при по-тъмна обстановка не се ползва. Не знам дали с други приложения пак е така. Камерите не са зле, но не са и нещо особено. Правят прилични снимки. Иначе телефона вече е старичък, ако го намериш на добра цена може би ще си струва. Имай предвид, че вече надали ще получи още много ъпдейти (все още сме на андроид 10...). Въпреки тези неща, аз съм с този телефон от 2 години и не мисля да го сменям все още. За тези 2 години не съм имал никакви проблеми с него, дори батерията все още си издържа цял ден. Единственото, което не ми хареса за времето в което имам телефона е софтуерната поддръжка, но то май при всяко xiaomi е така...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#65

Извинявам се, че пиша в темата за 9T, но тия дни забелязах, че при Mi 9 Lite когато снимаш
с предна камера която е 32мегапиксел, снимките направени на стандартен режим са 32мегапиксел, но тези
които са на портретен режим повечето ги прави 0.7 или 0.9 мегапиксел. Или това се дължи на грешно прочитане
от Google Photos. При Mi Gallery инфото е правилно за мегапиксел.
Имам случай от преди време, цяла почивка снимане с предна и задна камера, но в черно бял режим, всички
снимки бяха около 1мегапиксел.

:: respect
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)