Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 20 Pro/ MI 9T Pro- лични впечатления и коментари

Здравейте на всички!От една седмица съм със MI 9T PRO и ми направи следното впечатление:
При използване на Mesenger не може да му се смени мелодията на нотификацията.Въобще не изкарва менюто със мелодии а забива и те връща в началната страница.
На Viber при получаване на съобщение има звуков и светлинен сигнал но не оставя иконка на дисплея докато е на Always on,при заключен екран.Както и лед нотификацията не работи точно ледчето отгоре ами свети подсветката на камерата която е прибрана и се вижда само лека светлина около нея.
Никакви настройки и варианти не са успешни за коригиране на проблема.Включително и преинсталиране на приложенията.
Иначе телефона е супер и има чувства вече между нас!!!
Който с каквото може да помогне,да не ме дразни иначе перфектното апаратче!
[-] 1 потребител изказва благодарност на strahomen1 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
Аксесоари

С тест камера Redmi K20 Pro успя да излезе на челно място пред HUAWEI P30 Pro. (75% против 25% съответно).

 
Цитирай

При мен работи избора на звук на месинджъра. За вайбъра и аз нямам иконка при always on дисплей [Изображение: 6c15f613b11ba5295a6a2b68ea6fc4c1.jpg]

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

Kолебая се между MI 9T Pro и Самсунг S10E. Това, което не ми харесва при Xiaomi-то е големият размер, иначе екранът без дупка и по-добрата (според отзивите) батерия са голям плюс.
Четох за MI 9 SE, че сам затварял приложения (може би за да оптимизира използването на батерията). Имате ли такива наблюдения за MI 9T Pro?

Благодаря предварително!
Цитирай

Преди използвах само марката Самсунг, сега вече съм на поредния модел на Xiaomi - Mi 9T Pro. Никога няма да се върна към Самсунг... Взимай 9T Pro и не се замисляй... Успех.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stensyto за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Здравейте пичове, следя К20pro от както е излязъл с идеята да си го купя, но нещата така се завъртяха, че малчуганите получиха от Дядо Коледа по един Mi 9T Pro 6/128GB от България, просто защото се оказа, че от Китай ще ми излезе едва ли не по-скъпо, а аз си останах със стария Самсунг Smile. Както и да е, в момента впечатленията са ми каквито очаквах, страхотни, с Глобал версия са и за сега не смятам да ги префлашвам с европейски ром, не съм попаднал на проблеми до момента и дано и така да си остане. Сравних го с най-новия Ноут 10(за mi k30 pro все още май е рано да говорим, ми по-слаб е от 9ТPro-то, само откъм батерия и камери е по-добър, ама и цената си му е доста по-солена.
Весела Коледа на всички и весело посрещане на Новата година! Нека тя да ви донеса много здраве и посперитет, бъдете щастливи! Наздраве!

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Xiaomi спира продажите на Redmi K20 Pro: https://www.gsmarena.com/redmi_k20_pro_s...-41419.php

 
Цитирай

Задал съм няколко приложение да се отварят в режим на цял екран. Всичко добре, но статус лентата с часовник, обхват ... не се махат. Има ли начин да се махне?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)