Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 20 Pro/ MI 9T Pro- лични впечатления и коментари
#1

Вчера телефончето пристигна Smile  8/128 black, chinese rom. 

Страхотно е, само стъкления протектор който си поръчах не прилепва много добре по ъглите ...


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Samsung galaxy s3 - rooted cm 13 official / Meizu MX4 / Samsung Galaxy s6 gold 32gb / Xiaomi redmi k20 pro 8/128 GB, black
[-] 5 потребители изказват благодарност на Praniel за това мнение:
  • doktorra, kockata123, kstavrev, milenvn, milstan
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-07-16, 16:55:48)kockata123 написа:  Дайте някоя снимка с това Pro да видим.

Закупил съм го най-вече заради производителността, батерията и екрана не толкова заради камерата. Но ето една снимка, която направих вчера набързо. Всичко на авто без HDR. Изтеглена е през fb


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung galaxy s3 - rooted cm 13 official / Meizu MX4 / Samsung Galaxy s6 gold 32gb / Xiaomi redmi k20 pro 8/128 GB, black
[-] 3 потребители изказват благодарност на Praniel за това мнение:
  • daniel77, doktorra, Victormihov
Цитирай
#3

И моя го барнах днес, 8/128 Black
Първо впечатление - тежък и груб. Но няма как...
Бързак е, камерата е добре на пръв поглед, но ще се тества обстойно. Пръстовият отпечатък насича малко през стъкления протектор, но е поносимо.
Кейса с който идва е учудващо добър, чак леко съжалих че пак взех нилкин, но си има традиции които не бива да се нарушават Wink
Ако някой има линк към работещ линк на BSG или друг мод на Pixel камерата да сподели моля Smile[Изображение: 32a74623d99dcc51d5a3d258764bfe96.jpg][Изображение: d118849a719d716aa3ab048b5012a798.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
[-] 1 потребител изказва благодарност на smartbomber за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#4

(2019-07-16, 20:03:04)smartbomber написа:  Ако някой има линк към работещ линк на BSG или друг мод на Pixel камерата да сподели моля Smile

Тествай: https://www.celsoazevedo.com/files/andro...ngelog591/
[-] 1 потребител изказва благодарност на NikolayBUL за това мнение:
  • smartbomber
Цитирай
#5

(2019-07-16, 20:16:03)NikolayBUL написа:  Тествай: https://www.celsoazevedo.com/files/andro...ngelog591/
Благодаря - утре на светло ще тествам!

Засега Google Contacts вървят след всички пермишъни и рестарт, но много тегаво зарежда първоначално контактите и половината все още ги няма...

Остана ми да накарам Google Play да се отваря по default навсякъде, че китайския play store се оказва трудно изкореним

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
[-] 2 потребители изказват благодарност на smartbomber за това мнение:
  • daniel77, doktorra
Цитирай
#6

Айде и аз съм в играта с К20 Про цървен, телефончето е огън - буквално.
Не знам как са го направили, но за парите които му искат определено предлага повече.
Мислех да се хвърлям на oneplus, но този просто ме остави без думи.
Всичко работи мазно, бързо, игрите са със супер качество, екрана е по-добър от на Айфона Х, няма какво повече да иска човек.
Който може да си го позволи, да не му мисли.
С този телефон удариха сериозно "големите фирми".
Доволен съм от изработката му, ако не знаеш, че е "китайчок", няма как да разбереш, че е китаец, според мен е с качество като на Самсунг.
Догодина очаквам вече ip68, стерео говорители и uhd екран от Шиаоми, цената нека да му е по-висока- готов съм да я заплатя.
Лека вечер колеги, имате и моето мнение, надявам се да ви е от полза в решенията за нов смартфон, само ви преоръчвам преди да купувате нов смартфон за около този бюджет, дори и да не харесвате марката, идете и разгледайте 9t/ k20 pro на живо, после вече купувайте каквто ви душа иска.
На живо няма нищо общо с клипчетатаSmile бай бай.
[-] 5 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • daniel77, doktorra, mihailmihnev, milenvn, suffer
Цитирай
#7

Колеги, първите отзиви и впечатления на реални собственици от Редми К 20 Про са факт. Премествам ги тук от темата за покупка, за да се намират лесно. Моля също така новите собственици да гласуват в клуба на притежателите: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97324


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • daniel77, doktorra, kstavrev, suffer
Цитирай
#8

Хора,как е дисплея?Четох коментари че Уж е Самсунг но качеството му не е точно от най добрите...
Цитирай
#9

(2019-07-17, 07:02:56)kockata123 написа:  Хора,как е дисплея?Четох коментари че Уж е Самсунг но качеството му не е точно от най добрите...

На мен ми  се струва по-тъмен от Ми 9 модела.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#10

K20 Pro е много добър екрана, за 9Т не знам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Steve
Цитирай
#11

Твърдят сега, на представянето в Индия, че бил същия дисплея на к20 като на к20 про
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#12

На мен Амолед екрана на 9Т ми се струва много добър. Миналата година Амолед-а на MI 8 не можа да ме впечатли, но сега цветовете са наситени, точно както трябва/ се рекламира. Готов съм да сравним на живо с други модели в София, ако има желаещи Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#13

Надали на живо ще откриеш разлика с K20 Pro.
Аз все повече съм впечатлен от апарата, скоро мисля да взимам втори и айфоните да заминават, просто този път няма на какво да кажа - "апарата не го бива".
Батерията е страхотна, бързо се зарежда, екрана е много добър (на S10 е по-добър обаче, да се има впредвид), много плавни жестове, досега не съм срещал Андроид телефон с толкова плавни жестове, дори при Oneplus 5t не беше така плавно.
Според мен е по-добър от MI9 , мислех, че тези 8.8мм дебелина ще са като тухла четворка, но въобще не се усещат, телефончето е тъничко, не е от най-компактните, но днес няма компактни смартфони, все пак всички искаме голям екран.

Абе въобще не се чудете, даже го оставих с Китайският ром, не ми са бъзика, китайските приложения в една "ненужна" папка и нищо не пречи вече.
Прави бяхте, няма китайски йероглифи.
За мен тази фирма вече не е "китайска", примиум са си отвсякъде.
Спокойно могат да минат за Oneplus и нагоре.
Вярвам, че следващият апарат К30 Про ще е още по-неустойм- Фирма която е достойна за уважение, от мен имат едно голямо БРАВО.
Другите да гледат и да се учат как се правят смартфони и въобще продукти- с ТРИЦИ МАЙМУНИ- само Шиаоми го могат.
Големите дай 3300лв и пак същият телефон от миналата година, вместо ненормалните 5вата бързо зареждане тази година ще можете с 6...
(в кръга на шегата)
Лека вечер.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#14

а не беше отдавна като ги слагаше в общия кюп с другите китайци,радвам се че все повече хора разбират политиката на големите марки.
Цитирай
#15

Човек се учи докато е жив и ДА, преди не бяха нищо особено, говоря за ДНЕС с модела К20 ПРО.
Ако не бяха изкарали този модел, мнението ми надали щеше да се промени.
Ноте 7 е хубав, евтин, но си лагва, мен лично ме дразни, говоря за модела К20 про, а той е на Шиаоми, съответно ми се промени мнението за тях.
Цитирай
#16

Силно изненадан през последните 24 часа.Получих го телефона.черен китайски 8/128.Засега всичко е 6.Мислех да ползвам китайския ром, но нещо със слагането на гугълските неща се бъгва и не се слагат всичките.Чакам 168 часа да отключа bootloadеr-a и ще му слагам xiaomi.eu.
Някой друг имал ли е проблем да сложи гугълските неща?
Не можах да намеря вариант дори с 2 акаунта да заобиколя чакането на тези часове.Ако има някой идей как да не чакам 168 часа да му отключа буутлоадъра да казва Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#17

Колеги да си ги ползвате със здраве телефончетата. Някой да е забелязъл случайно дали се поддържа агрегация на 4г, че в gsm arena липсва информация, а само това ме спира да поръчам една бройка.

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk
Цитирай
#18

MI 9T веднага показа знака 4G+ и откри агрегация на 1800 + 2100 от Виваком в София. Не вярвам и другият модел да няма поне същата.


П.П.- ако някой тества днес в София: от 24 часа Виваком са спрели агрегацията, не излиза дори и на Ноте 7. Вероятно тестват нещо  с новите честоти за временно ползване, които им дадоха от КРС.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • RazielBG
Цитирай
#19

Има ли диод за нотификациите?
Цитирай
#20

Засега е само в ръцете, диодчето няма шанс да светнеSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#21

Къде да го сложат тоя диод? А като е амолед няма ли аод и за нотификациите, или е орязан с часовник и дата.
То аз се чудя къде са му сензорите за близост и осветеност. Моят е друг, ама пак с изкачаща камера, съответно без рамка отгоре и не ги виждам никъде, ама ги има и работят Smile
Цитирай
#22

Май няма NFC модул. Жалко.
Т.е. трябва да се флашва ...
Цитирай
#23

Да на китайската версия NFC не работи за плащане. Имаш няколко варианта да го фикснеш.
Ако разбираш руски може да погледнеш при братушките в 4pda.

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на RazielBG за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#24

(2019-07-18, 13:36:55)RazielBG написа:  Да на китайската версия  NFC не работи за плащане. Имаш няколко варианта да го фикснеш.
Ако разбираш руски може да погледнеш при братушките в 4pda.

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

Да, благодаря за инфото. Гледах там, но така и не съм сигурен кой метод да ползвам.
Magisk сякаш не ми се ползва.

Edit: Само да поясня - нямам при мен в менюто NFC. Така че, първо трябва да го изкарам там и след това ако трябва да се настройва метода за плащане - HCE.
Цитирай
#25

В началото бях чел за проблеми с 5гхз вифи мрежите.
Някой има ли проблем с това ?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)