Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP] Amazfit Watch 3.x.x
#51

телефона е xiaomi mix3, езика региона - сто петдесети два пъти съм ги сменял. часовниците са три+гривна - verge, stratos, гривната 4, и на bip. Нищо не отчита, от три дни е така. Китайските идиоти - пак пияни, както стана с обновлението на verge през пролетта - два месеца нямаше звук - заради един пиян китаец дето направи грешка в алгоритъма на програмата, пропускайки един интервал. Но поне друг по малко пиян китаец я оправи Wink

Ще го оправят, проблема е в сървъра на китаеца, и в Русия има същия проблем и в Италия. Не сме само ние.
Цитирай
Аксесоари
#52

Huawei p10 plus от подписа ми. Български език, регион България. Останалата част от APP-а е преведена на български донякъде, другото е на английски. Единственото място където срещам йероглифи е локацията. Часовника ми е на английски. И телефона и часовника са закупени от редовни български магазини.
Цитирай
#53

Мисля, ако ти се занимава, да опиташ да смениш телефона на английски за тест
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#54

През няколко месеца имат проблеми. Поради тази причина мисля да си продам Стратоса.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

С английски език на телефона и България за регион изписва Пловдив на латиница. Като превключа телефона на български език изписването на местоположението минава на китайски
Цитирай
#56

Опитах с английски език, все така не може да се синхронизира. Предполагам, че в най скоро време това ще бъде поправено. Проблема се е случвал и преди и в рамките на 24-48 часа се оправят нещата. Предполагам, че и сега нещата ще се оправят. Може би е проблем в сървърите на фирмата или бъг в приложението, което се е появило при предишно синхронизиране. Да се радваме, че часовниците работят - това е най важно.
Специални поздрави за seffer, който няма да крия - ми е помагал изключително много.
Весели празници на всички малки и големи притежатели на марката huami.
Цитирай
#57

(2019-12-13, 16:18:36)veskovalkov написа:  С английски език на телефона и България за регион изписва Пловдив на латиница. Като превключа телефона на български език изписването на местоположението минава на китайски

Ами според мен това трябва да репортнеш:
Че като е на език различен от английски не изписва коректно местоположението
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#58

(2019-12-13, 16:49:53)fotograd написа:  Опитах с английски език, все така не може да се синхронизира. Предполагам, че в най скоро време това ще бъде поправено. Проблема се е случвал и преди и в рамките на 24-48 часа се оправят нещата. Предполагам, че и сега нещата ще се оправят. Може би е проблем в сървърите на фирмата или бъг в приложението, което се е появило при предишно синхронизиране. Да се радваме, че часовниците работят - това е най важно.
Специални поздрави за seffer, който няма да крия - ми е помагал изключително много.
Весели празници на всички малки и големи притежатели на марката huami.
Това се оправи след ресет на часовника. Само, че при мен не искаше да направи бакъп на подледните дни и информацията се загуби. Първия сън не се синхронизира нормално, но следващият се синхронизира нормално. Останалите неща се синхронизират нормално след ресета. Това са 2 дни след ресета и смених марката. Просто не е нормално през няколко месеца да има проблем с приложението.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#59

След ресет на часовника и преинсталиране на приложението всичко работи


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#60

Няма полза от рестартиране и нулираме на настройките - няма синхронизация на стъпките.
Цитирай
#61

Май само двамата си говорим тук..


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#62

От време на време се появявам за цвят.

Забравих да напиша, че преинсталирах приложението 3 пъти преди да ресетна часовника.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

Сега за пети път ще направя същите стъпки. Може да захапи най на после. После пак ще пиша жалба до huami може някои китаец да се стресне. При вас явно има успех.
Цитирай
#64

Дадох unpair на часовника през приложението и докато той се ресетваше го деинсталирах и инсталирах отново от play store
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#65

След десет рестарта на часовник и приложение се синхронизира до 100 крачки и до тук и пак старата песен на нов глас. Опитал съм всичко възможно по десет пъти, полза няма. Ще пиша пак на huami. А кои знае може да оправят проблема с ново обновление на приложението. Ядосвам се единствено, че изтрих приложения и циферблати от часовника и пак на ново трябва да ги инсталирам, а това отнема поне три часа.
Цитирай
#66

Аз се разминах само с един ресет на часовника - PACE и презареждане на програмата в смартфона с последващо сдвояване без възстановяване на събраното инфо. По въпроса с йероглифите за локация обаче практически няма движение освен един обратен e-mail на китайски в отговор на известието ми за проблема...
[-] 2 потребители изказват благодарност на veskovalkov за това мнение:
  • fotograd, suffer
Цитирай
#67

Оправиха се нещата. Вече отчита направените стъпки.
От час се хванах отново да инсталирам приложения и циферблати Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на fotograd за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#68

Вече и показването на локцията за времето е пооправено - вече пише "Plovdiv" макар че ми се иска да е "Пловдив" но пълно щастие няма. Това е без ъпдейт на програмчето което значи че обърката е била в сървърите на шаоми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на veskovalkov за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#69

Китайските тарикати на всяко второ обновление все се освинват подобаващо. Къде приложението за телефона, къде обновленията за часовника. Не ги виждам с часовника xiaomi mi какво ще правят.
Цитирай
#70

Там е съсс собствена OS, базирана на Android Wear. Съвсем различно ще е
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#71

Дано Smile
Цитирай
#72

Две нови версии последните 2 дни.
3.6.1-play виждам сега (без забележими разлики)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#73

(2020-01-01, 22:13:59)suffer написа:  Две нови версии последните 2 дни.
3.6.1-play виждам сега (без забележими разлики)
Не се откриват разлики, Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)