Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP] Amazfit Watch 3.x.x
#26

suffer, 

с Mi акаунта ми е свързан часовникът и ап-ът. И двете устройства не са рутвани, флашвани, глобална версия са и т.н.
Нека спрем дискусията до тук. Благодаря ти че отделяш време, за да се опиташ да помогнеш. Аз помощ не търся, имах да кажа нещо на аудиторията на този форум и го направих. Надявам се в бъдеще Шаоми да се коригират в правилната посока, ако не, пазарът ще го направи. 

Поздрави и следващия път ще се обърна направо към теб след поредният ъпдейт / ъпгрейд / провал на Шаоми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на natchobg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм вече месец и половина с часовника версия 2 със сапфирено стъкло и съм много разочарован. Една фитнес гривна върши същата работа. Ще го пускам да се продава. От това което видях на живо на други хора, просто Apple watch 4 ги слага в малкия джоб всички ,що се отнася до приложения и тракери. Особено за хора които тренират във фитнес зала, няма равен.
Тук искам да си наглася на 30 сек таймер не става ,най малко минута и още куп други неща които искам да ползвам ама не става.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#28

(2019-09-04, 16:54:19)natchobg написа:  suffer, 

с Mi акаунта ми е свързан часовникът и ап-ът. И двете устройства не са рутвани, флашвани, глобална версия са и т.н.
Нека спрем дискусията до тук. Благодаря ти че отделяш време, за да се опиташ да помогнеш. Аз помощ не търся, имах да кажа нещо на аудиторията на този форум и го направих. Надявам се в бъдеще Шаоми да се коригират в правилната посока, ако не, пазарът ще го направи. 

Поздрави и следващия път ще се обърна направо към теб след поредният ъпдейт / ъпгрейд / провал на Шаоми.


Вчера си флашнах телефона, без да разкачам часовника от Amazfit App.
След като зареди напълно започнах да инсталирам едно по едно приложенията и стигнах до Amazfit приложението.
Направих това:


(само трябваше да потвърдя и на часовника връзката)
Цитирай
#29

Тия нещастници пак са осрали приложението. Някакво задължително условие е, нещо да не им работи, при всяко обновяване.
Това важи и за ми хоум и за ромовете на телефоните, предполагам и за всеки друг софтуер написан от тях.
Нема такава фирма. Kapitulation
Цитирай
#30

Най-добрия вариант за теб е да смениш марката.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#31

Е как за 5 години един проблем нямам с ми фит и amazfit watch...???
Цитирай
#32

Всичко си работи перфектно в момента....друг е въпроса, че ти явно не умееш да работиш както трябва явно...сменяй с някой Епъл...като гледам си за ябълката там всичко е просто и ясно!

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#33

(2019-10-02, 09:01:14)suffer написа:  Е как за 5 години един проблем нямам с ми фит и amazfit watch...???
Абе не съм с такива впечатления. Освен, ако да чистиш кеш и да спираш и пускаш разрешения не ти е проблем, а просто хоби. И търсенето на тези решения из интернет.
Ако проблема беше само в мен, нямаше половината от темите в ми форума да са за безумни проблеми.
И да, ще сменя марката със сигурност. В никакъв случай с епъл.
Цитирай
#34

Някой да има проблеми с влизането в Amazfit. Половин ден не мога да вляза в приложението с профила си. Сървърите им изглежда имат проблем
Цитирай
#35

(2019-10-14, 22:09:18)fotograd написа:  Някой да има проблеми с влизането в Amazfit. Половин ден не мога да вляза в приложението с профила си. Сървърите им изглежда имат проблем
Имат тези с обновеното приложение и часовник. Може и само с приложението.
Отново потвърдиха колко са добри.
[-] 1 потребител изказва благодарност на marincho за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#36

Ново обновяване на приложението.
Цитирай
#37

Колеги, имам малко проблемче с часовника ми - Amazfit Pace и връзката му със телефона. Престана да качва в програмата изминатите за деня крачки, а и самата програма определя местоположението ми за виджета за климатичното време нейде в Китай мисля. За локацията ми дава някакви йероглифи дето нищо не ми говорят. Местоположението на телефона ми е пуснато, програмата е ресетната, рестартирал съм и часовника и телефона и съм и дал всички разрешения които поиска.
Цитирай
#38

С какъв ром си на часовника. От кога не е правен ресет?
Цитирай
#39

ROM 2.8.5.0 официален . Ресета беше преди 6 месеца.
Цитирай
#40

Може да му е дошло времето. Ако никой друг с пейс не се оплаква вероятно проблемът е само при теб
Цитирай
#41

След ресет на часовника и инсталиране наново на APP-а без възстановяване на данните вече качва крачките но продължава да е с йероглифи като локация. Пловдив не съществува за комуникационната програма и при ръчно търсене...Не е болка за умиране де, но дразни...
Цитирай
#42

Изчакай 2-3 дни и ще се оправи.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

Да. И преди е ставало за по 1-2 дни. От днес не ми е отчело нито една крачка и сън...
За локацията  пловдив си е. Снимай йероглифите да видим в кой град те води


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

Има проблеми с приложението
Цитирай
#45
Photo 

Екрана показва това като местоположение:
[img][Изображение: Screenshot-20191213-091208-com-huami-wat...anager.jpg][/img]
Цитирай
#46

Въпреки новото обновление на приложението, отново не се синхронизира с часовника.
Цитирай
#47

(2019-12-13, 09:22:18)veskovalkov написа:  Екрана показва това като местоположение:
[img][Изображение: Screenshot-20191213-091208-com-huami-wat...anager.jpg][/img]


Странно. Това е Пловдив на Китайски.
Приложението от Play store ли е?
Ако ръчно напишеш пловдив горе в търсачката не се ли оправя?
Цитирай
#48

Всички, които имате проблеми:

Отворете приложението. Отидете на Profile ( долу в дясно ).
Третия ред отдолу нагоре е Feedback. Влизате там. Описвате проблема. Прикачате и снимки (ако може) и изпращате бъг репорт.
Ако не им кажем може и да не разберат, че има проблем
Цитирай
#49

Приложението е от гугъл магазина ( Play store)
Търсенето за Пловдив и на кирилица и на латиница връща страница с йероглифи единият ред от която е същия като на екранната снимка
Цитирай
#50

А телефонът какъв е?
Ако е с миуи на какъв език и какъв регион?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)