Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR Smart Watch
#1


Мисля, че вече е оповестен.
Основни разлики с досегашните модели са Дизайнът и батерията.
Засега, както и при последните няколко модела (Verge 2, Lite, Bip Lite) анонсът е само за Китай и не се знае дали ще има официален глобален софтуер. 
Информацията я има офицално само на китайската страница cn.amazfit.com
Версиите са различни: 47 и 42мм

допълнителни източници:
https://www.gizchina.com/2019/07/16/huam...rtwatches/


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
Аксесоари
#2

Smile Smile Smile Smile Ще бъде скъп все още, но пък параметрите са добри.

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#3

Вероятно около 350-380 лева или нещо в тези граници.
Продукта е добър като дизайн, ако направят англоезична версия ще се пласира добре на пазара. Но до тогава ще бъдат обявени и други нови модели на Huami.

https://www.youtube.com/watch?v=uaTI029Soj4
Цитирай
#4

Днес го пратиха (47mm alloy), очаквам развитие до "11-24 business days" Big Grin

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
[-] 2 потребители изказват благодарност на Apostolov за това мнение:
  • fotograd, marinelo
Цитирай
#5

Има ли някой, който се е сдобил вече с часовника? Дайте мнения и варианти от къде може да се вземе на най-прилична цена. Според вас от смарт часовниците, кой си заслужава най-много инвестицията? Smile

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
Цитирай
#6

https://www.gearbest.com/smart-watches/p...94362.html - някакво промо в gearbest.
Цитирай
#7

(2019-08-21, 09:20:06)suffer написа:  https://www.gearbest.com/smart-watches/p...94362.html - някакво промо в gearbest.

Това за момента е най-изгодния вариант, който и аз намерих. Вероятността за съжаление да ми го спрат на митницата е доста голяма и все още се чудя за момента Smile

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
Цитирай
#8

В алито цените са същите и вероятно ще дойде по-бързо от там.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Цитирай
#9

Аз съм хвърлил око на по-малката версия (42мм) защото ръката ми е по-малка, а в алито не я намирам.

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
Цитирай
#10

(2019-08-21, 10:27:10)yosifov написа:  Това за момента е най-изгодния вариант, който и аз намерих. Вероятността за съжаление да ми го спрат на митницата е доста голяма и все още се чудя за момента Smile

Досега от гиърбест не съм имал нищо на митница, но.. никога не се знае
Цитирай
#11

Някой да е поръчвал от Али и часовника да не е отишъл на митница да сподели от кой магазин моля.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

В крайна сметка реших, че ако ми набият таксите ще дойде на цена колкото тук и затова го взех директно от магазин в София.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#13

Ще чакаме отзиви за батерия и екран. Коя версия избра малката или голямата и ако е удобно пусни една снимка как стои на ръката.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#14

47mm ALUMINUM ALLOY взех по лекия вариант, за подарък е, не е за мен. Поразцъках го дооста е добре, сравнявам го с Huawei watch GT с които съм аз и двата доста си приличат, но батерията на Amazfit-a май ще се окаже по добра. Единственото което не ми хареса е измерването на пулса. Минимума които може да избереш като време е да мери през 1 минута, на моето GT мери пулса нон стоп което за мен е огромен плюс.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#15

Много ще съм благодарен ако можеш да пробваш дали може да се закача външен пулсомер. При amazfit това се прави като пуснеш спорт(примерно колоездене) и там има опция аксесоари. Има ли въобще такава опция?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#16

Като връзвате часовника задължително трябва да ви е включена локацията на телефона, иначе не иска да се свърже, днеска загубих 20 минути докато разбера, после може да се изключи, но е много тъпо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • kerenski, valdimi
Цитирай
#17

Така е.
Цитирай
#18

Ползвам часовника от около седмица. 47мм тъмния на цвят

Pros:
Изглежда добре.
Нотификациите идват веднага
Верижки за без пари

Cons:
Батерията е трагедия. Оказа се че имало дефектни бройки и не само аз го духам
GPS-a е трагедия.
Режимите за плуване не стават
Heart rate-a не е инстантен както на фитбита
Heart rate-a може би не мери правилно
Amazfit апа е пълна дупка и мега нефункционлна
5 дни батерия
Драска се корпуса (което е нормално де)
Лагва интерфейса. Не много ама понякога дразнещо.
Sleeep трскинга не мога да кажа че е добър.
Липса на адекватни нотификации за заседава е.
Липса на... Стълби(не че ми е зор колко съм качил)

В заключение нещото е часовник. Не мога да кажа че става за сериозно спортуващи.
За тия пари (240лв от али толкова)

Ако ви попадне добра батерия и работещ GPS черпете.
Софтуера е пълна трагедия.

Вградените теми за часовник са... Абе две стават
Цитирай
#19

(2019-08-16, 12:56:40)Apostolov написа:  Днес го пратиха (47mm alloy), очаквам развитие до "11-24 business days" Big Grin

Часовника пристигна на 20 Септември. На 60% батерия, както стандартно идват, днес е на 43% за 18 дни ползване. Инсталирал съм някаква стара версия на Amazfit и не я ъпдейтвам, че новите не работят на Mi Max 3  Bu

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
[-] 2 потребители изказват благодарност на Apostolov за това мнение:
  • denko1, suffer
Цитирай
#20

(2019-10-07, 14:44:57)Apostolov написа:  Часовника пристигна на 20 Септември. На 60% батерия, както стандартно идват, днес е на 43% за 18 дни ползване. Инсталирал съм някаква стара версия на Amazfit и не я ъпдейтвам, че новите не работят на Mi Max 3  Bu
Моя дойде също на 60%, но на 26ти септември и сега е на 41%,като съм пуснал да работи само жеста с китката, яркостта ми е под половината, ти колега какво ползваш и как си го настроил?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Хора здравейте!
Може ли имащите часовника да дадат мнение за часовника след известно време на използване,че мисля да копирам такъв. Благодаря ви предварително!
Цитирай
#22

(2019-10-24, 21:23:04)soni0212 написа:  Хора здравейте!
Може ли имащите часовника да дадат мнение за часовника след известно време на използване,че мисля да копирам такъв. Благодаря ви предварително!

Здравейте.

Ще съм Ви благодарен, ако копирате една бройка и за мен, предварително благодаря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fotograd за това мнение:
  • HSGeorgiev
Цитирай
#23

Огледайте се в друг часовник

1. Кофти батерия
2. Кофти сглобка
3. Твърде много проблеми (неработещ тъч и т.н)
4. Апликацията е трагедия.

По добре дайде лев отгоре и минете на Huawei.
Цитирай
#24

Браво....... градивно мнение , супер си ,но няма нужда да го повтаряш през 2-3 поста.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • mpower_
Цитирай
#25

(2019-11-05, 17:14:00)redsys написа:  Браво....... градивно мнение , супер си ,но няма нужда да го повтаряш през 2-3 поста.

Имам два GTR-а. И двата са с проблеми. По скоро приеми мнението ми като на човек с опит.

Ако знаех за тези проблеми в началото повярвай ми нямаше въобще да го погледна тоя часовник.
Отделно ако си виждал Fitbit app-а и този на AmazFit ще знаеш че втория е на светлинни години назад във времето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)