Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на Note 9 - актуализация
#1

Здравейте, колеги! Предстои ми закупуване на телефона от магазин на мобилен оператор с подарък безжично зарядно....та въпросът ми е следния - като го закупя най-вероятно ще ми даде веднага за актуализация за Android 9 Pie, като я направя трябва ли да правя хард ресет или просто да си продължа работа с него? Все пак телефонът ще е чисто нов и още няма да има нищо инсталирано на него като приложения, качени снимки и т.н. И като го взема трябва ли да му правя нещо друго по-специално като настройки? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-07-18, 09:44:49)teodor.petrov написа:  Здравейте, колеги! Предстои ми закупуване на телефона от магазин на мобилен оператор с подарък безжично зарядно....та въпросът ми е следния - като го закупя най-вероятно ще ми даде веднага за актуализация за Android 9 Pie, като я направя трябва ли да правя хард ресет или просто да си продължа работа с него? Все пак телефонът ще е чисто нов и още няма да има нищо инсталирано на него като приложения, качени снимки и т.н. И като го взема трябва ли да му правя нещо друго по-специално като настройки? Благодаря предварително.
Аз си обнових всичко и не съм правил никакви reset-и. Wink

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-07-18, 09:44:49)teodor.petrov написа:  Здравейте, колеги! Предстои ми закупуване на телефона от магазин на мобилен оператор с подарък безжично зарядно....та въпросът ми е следния - като го закупя най-вероятно ще ми даде веднага за актуализация за Android 9 Pie, като я направя трябва ли да правя хард ресет или просто да си продължа работа с него? Все пак телефонът ще е чисто нов и още няма да има нищо инсталирано на него като приложения, качени снимки и т.н. И като го взема трябва ли да му правя нещо друго по-специално като настройки? Благодаря предварително.
Не правиш нищо след актуализацията. Само се наслаждаваш на телефончето. Със здраве да го ползваш.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#4

Благодаря, а ресета го правим ако е ползван от доста време ли?
Цитирай
#5

Ресет се прави само ако създава проблеми. Няма никакъв смисъл от ресет ако телефона си работи нормално.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#6

(2019-07-18, 12:43:45)ivan_vylka написа:  Ресет се прави само ако създава проблеми. Няма никакъв смисъл от ресет ако телефона си работи нормално.
И аз съм на този принцип. Между другото след пая може да излязат разни по-малки ъпдейти, та можеш след ъпгрейда да дадеш лека почивка на батерията, че то като си вкараш gmail акаунта и започва да ти връща някои приложения, контакти и други. Та бавно и спокойно и всичко си е 6... Smile Честито и да си го ползваш със здраве!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#7

(2019-07-18, 13:18:12)Diego Armando написа:  И аз съм на този принцип. Между другото след пая може да излязат разни по-малки ъпдейти, та можеш след ъпгрейда да дадеш лека почивка на батерията, че то като си вкараш gmail акаунта и започва да ти връща някои приложения, контакти и други. Та бавно и спокойно и всичко си е 6... Smile Честито и да си го ползваш със здраве!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Да дам почивка, ама аз тепърва го вземам и ще почвам да му инсталирам приложения и да го тествам...ще го разработвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)