Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт часовник
#1

Здравейте, търся си смарт часовник.  Спряла съм се на Kingwear Vektros в момента в Емаг по около 130лв
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо си помисли за какво точно ти трябва "умен" часовник.
Ако е за естетиката само си помисли за нещо от fossil примерно. Не-скъпо и добре направено.
Ако е заради крачкомер или въобще всякакъв фитнес си вземи фитнес гривна. Примерно xiaomi.
Ако искаш да си четеш съобщенията от телефона и да можеш да качваш и други приложения помисли за wearOS часовник. Примерно ticwatch.

Това което гледаш е китайско чудо което не е "смарт", тоест няма операционна система поддържаща инсталиране на приложения.
Ако си сигурна че ще ти свърши работа този вариант или поръчай директно от алиекспрес : ще ти дойде и по-евтино според мен или си вземи нещо по-качествено за същите пари.

Ама ако това ти е бюджета си вземи един добър кварцов часовник от добра марка и от добър магазин.
Ще си много по-доволна според мен.

Иначе зависи какъв телефон ползваш. Ако си със Самсунг виж и Galaxy gear. Има го при операторите.

Едит: а пък ако си с айфон и имаш едни пари за трошене Apple watch е според всички най-доброто за момента при умните часовници.


Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • degman
Цитирай
#3

Часовника на ябълката държи ден и полувина макс 2 с един заряд това ми стига да не го купя и като видя също така цената и вече ми прилошава, ако търсиш хубав часовник потърси honor watch или huawei watch gt изкарва ми повече от седмица дори стига и 2 на един заряд ъпдейтва се всеки месец и му добавят постоянно нови неща и екстри

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#4

За 130 лева няма Huawei/Honor часовници. Изясни какво точно искаш и виж какво има в Али-то. Може да се вземе приличен часовник за тези пари, ако са малко повече, дори нещо по-марково - Xiaomi Amazfit.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

Никъде не пише границите на сумата която момичето/жената иска да даде не е казала дайте ми идея за часовник до 130лв или нещо такова просто е метнала някакъв часовник и е дала цената му.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)